Kongres Alfaparf Milano Professional 2023

561
Kongres Alfaparf Milano Professional 2023

Kongres Alfaparf Milano Professional 2023 odbędzie się 10.09.2023 r. w Hotelu Warszawianka, w Serocku.

Zeszłoroczna edycja kongresu była nie tylko najprawdziwszym świętem fryzjerskiej kreatywności oraz talentu światowego formatu, ale co ważniejsze, długo wyczekiwanym spotkaniem z całą naszą zaangażowaną społecznością #alfaparfpeople. W tym roku Alfaparf Milano Professional ma zaszczyt zaprosić fryzjerów z całej Polski na Kongres w Serocku, koło Warszawy, na wydarzenie, które swoim rozmachem, z całą pewnością, przebije wszystkie poprzednie edycje.

Podczas „after party” zagra najlepszy zespół coverowy 2019 roku według platformy eventowej „Polecam, nie polecam”. Stage Fever tworzą fantastyczni artyści na co dzień występujący u boku największych polskich gwiazd jak Lady Pank, Sylwia Grzeszczak, Wilki czy Mezo. Oferuje unikatowe muzyczne połączenie energetycznych setów proponowanych przez DJ’a oraz mocne brzmienia zespołu. Gra największe światowe i polskie hity wzbogacając je o niespotykaną dawkę energii.

Rudy Mostarda
Rudy Mostarda

Gwiazda wieczoru – Globalny Dyrektor Artystyczny Alfaparf Milano Professional – Rudy Mostarda – stylista o międzynarodowej renomie, trener-ekspert i coach edukacji biznesowej. Bohater i wiceprezes Alternative Hair Show, największego i najważniejszego wydarzenia fryzjerskiego na świecie.
Jego eklektyczny charakter, charyzma, predyspozycje do mody, twórcza wizja i najnowocześniejsza technika sprawiły, że zyskał uznanie wszystkich fryzjerów na świecie. Wiele jego zobowiązań dotyczy również świata mody. Rudy Mostarda podpisał również liczne kontrakty fotograficzne dla znanych domów mody i wydawnictw – w tym Max Mara i Vogue Portugal – i może pochwalić się współpracą z Chanel Make Up, Nars Cosmetics i Shiseido. Współpracuje z światowej sławy fotografami mody i wizażystami. Jest bohaterem licznych wywiadów dla kanałów telewizyjnych i magazynów: od Vanity Fair po Marie Claire i Elle.

Rudy jest nie tylko stylistą, ale także przedsiębiorcą: w 1999 roku założył markę Extrema Hair, która dziś ma ponad 90 zrzeszonych salonów. Extrema Hair ma bardzo specyficzną misję i wizję. Misją jest oferowanie wszystkim fryzjerom zorganizowanej i innowacyjnej ścieżki szkoleń zawodowych, budowanie kreatywnych i globalnych zespołów oraz wywieranie pozytywnego wpływu na świat stylistów fryzur. Misja oczywiście wspiera wizję, która ma nieść inspirację i szczęście wszystkim fryzjerom na świecie. Metoda Extrema Hair gwarantuje plan szkolenia technicznego, teoretycznego i praktycznego, który ułatwi naukę i zaspokoi potrzeby każdego fryzjera. Znajomość podstawowych terminów i dyscyplina są w istocie kluczem do stylu marki.

Alfaparf Milano to marka z ogromnym potencjałem. Innowacyjność i doskonałość produktów to z pewnością jedne z wielu zalet tej firmy, zawsze w służbie fryzjera. Jego misją jako Globalnego Dyrektora Kreatywnego, poprzez jego kreatywną wizję, jest rozwinąć międzynarodowy program edukacyjny tak, aby stworzyć skoordynowany i rozpoznawalny wizerunek na przestrzeni czasu dla globalnego wzrostu rynku. Pokazać nowy świat złożony z organizacji pracy, wiedzy, techniki, wizji, pasji i kreatywności. Oferując wszystkim fryzjerom na świecie narzędzia i środki do wprowadzania innowacji oraz ciągłego szkolenia.

W tym roku, na zaproszenie Alfaparf Milano Professional Polska, Rudy Mostarda będzie gościem specjalnym Kongresu. Będzie to wydarzenie angażujące i inspirujące, z włosami na pierwszym planie. Chce wnieść inspirację, pasję, energię, technikę, umiejętności i wiedzę przełożone na styl: wizerunek. Aby fryzjer zrozumiał, że praca stylisty jest najpiękniejszą pracą na świeci. Dzięki, której może podzielić się swoją pasją ze wszystkimi swoimi klientami. Podczas wyjątkowego show pojawią się dwa języki, zwyczajny, czyli komercyjny i krawiecki, aby wracając do salonu wzbudzić w swoich klientkach niesamowity zachwyt do piękna: Pret a Porter i Haute couture.

więcej informacji:
tel.: +48 22 484 20 73, e-mail: biuro@alfaparf.pl
fb Alfaparf Milano Professional