Keune game changerem 2023 roku

196
Keune

W 2023 roku game changarem na rynku profesjonalnej kosmetyki do włosów jest marka Keune Haircosmetics, która nie tylko wprowadziła nową odsłonę swojej kultowej serii SO PURE, ale także zapewniła stylistom nowe ścieżki rozwoju.

Rynek profesjonalnej kosmetyki do włosów stale się poszerza, wkraczając stopniowo w obszar handlu detalicznego. To sprawia, że marki dotychczas spotykane jedynie w salonach fryzjerskich, coraz częściej pojawiają się w domowych kosmetyczkach. W czasach szybkiej wymiany informacji, społeczeństwo staje się świadome istoty nie samych efektów stosowanych produktów, ale także i sposobu ich produkcji oraz wpływu tego procesu na otoczenie.

W tym roku holenderska marka Keune Haircosmetics, która jest dostępna dla stylistów w całej Polsce od ponad 30 lat, wprowadziła nową odsłonę dobrze już znanej serii SO PURE. To przełomowa seria, którą można stosować w codziennej pielęgnacji. Po latach intensywnych badań w dążeniu do stworzenia najwyższej jakości naturalnych kosmetyków oraz bardziej ekologicznych opakowań, powstała zupełnie nowa odsłona naszej roślinnej, wegańskiej serii. Keune So Pure to 4 linie kosmetyków, przygotowane z myślą o potrzebach różnych typów włosów. Oparte na starannie wyselekcjonowanych naturalnych składnikach, wyróżniają się skoncentrowaną formułą: zużywasz mniej, otrzymujesz więcej! Błyskawicznie wnikają we włosy i intensywnie je odżywiają, a rezultaty pielęgnacji są zauważalne jeszcze szybciej niż wcześniej.

Jednak to nie jedyne tegoroczne nowości! Keune Haircosmetics Polska tworzą ludzie, dla których nieustanny rozwój i możliwość zdobywania nowego doświadczenia od ekspertów to najcenniejsze wartości. Właśnie dlatego w tym roku instruktorzy Akademii Keune szkolili się u światowej sławy stylistów, by następnie przekazywać dalej zdobytą wiedzę i umiejętności fryzjerom z całej Polski. A przed nami wciąż druga połowa tego roku…

Wakacje Keune Polska rozpoczęło od organizacji konkursu dla stylistów, w którym do wygrania jest szkolenie u najlepszych instruktorów polskiej Akademii Keune. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi już we wrześniu.

Keune Polska nie zwalnia tempa, stale oferując współpracującym salonom nowe możliwości zdobycia wiedzy i umiejętności. Przed stylistami szansa na udział w szkoleniu prowadzonym przez Marka van Westerop: globalnego ambasadora Keune Haircosmetics, trzykrotnego zdobywcę tytułu Fryzjera Roku w Holandii, laureata międzynarodowych konkursów, pracującego na co dzień m.in. z Vogue czy ELLE.

Rozwój marki powinien być przede wszystkim odpowiedzialny społecznie i względem otoczenia.

I tak też postępuje Keune.

By dołączyć, stać się salonem partnerskim Keune, skontaktuj się z marką poprzez formularz na stronie internetowej lub media społecznościowe.

Więcej:
https://keune-polska.pl/