Jeszcze więcej edukacji od Davines

365
Szkolenia Davines
Szkolenia Davines

Davines wsłuchuje się w potrzeby społeczności fryzjerskiej, również w te związane z ekonomicznym aspektem prowadzeniu salonu. Na sezon jesienny, wraz z International Master Trainer Małgorzatą Piechocińską, marka przygotowała nowe formaty edukacji, które pomogą stylistom zarówno tworzyć jeszcze bardziej zaawansowane koloryzacje, jak i zadbać o optymalizację kosztów w biznesie fryzjerskim. Co czeka na uczestników szkoleń w warszawskiej Akademii Davines?

Colour Dynamic

Szkolenie powstało z myślą o przekazaniu doświadczonym fryzjerom zasad różnicowania koloru. Uczestnicy poznają techniki rozjaśniania i przyciemniania w czasie jednej aplikacji oraz uzyskiwania wielowymiarowego efektu w maksymalnie 2 krokach. W ramach części praktycznej fryzjerzy nauczą się sposobów na wychodzenie z trudnych lub wielogodzinnych kolorów w szybszy sposób.

Colour Economy

Jak dobierać efektywne, ale ekonomiczne rozwiązania dla klientów i salonu? W jaki sposób optymalizować czas i koszt usługi? Oraz jak łączyć ze sobą zabiegi i jak je wyceniać? Szkolenie daje jasne i czytelne zrozumienie zarządzania budżetem w salonie. Dzięki praktycznym wskazówkom fryzjerzy nauczą się właściwej organizacji czasu, narzędzi i produktów w obrębie usługi oraz tego, jak ograniczać koszty i zwiększać przychód.

www.davines.pl