Inspirujący zjazd przyjaciół marki KERASILK w Gdańsku

191
Zjazd przyjaciół marki KERASILK w Gdańsku
Zjazd przyjaciół marki KERASILK w Gdańsku

W październiku Gdańsk stał się centrum wyjątkowego wydarzenia, które zgromadziło pasjonatów i stylistów marki KERASILK z całej Polski. Atmosfera była niesamowita – w programie znalazły się prezentacje, pokazy, szkolenia, podsumowania i plany na kolejne miesiące. Wśród uczestników znaleźli się właściciele salonów KERASILK, a także osoby z branży zainteresowane marką.

W niedzielę 22 października po rejestracji uczestnicy przenieśli się do klubu Sassy, gdzie miała miejsce część inspiracyjna wydarzenia. Program tego dnia obejmował prezentację nowego produktu, którego premiera już w nowym roku. Damian Spyrka, gość z Kao Germany, przedstawił globalną wizję marki, a brand managerka KERASILK w Polsce Małgorzata Burdzy przybliżyła wsparcie i plany na poziomie lokalnym. Trenerzy marki przygotowali fascynujący pokaz fryzjerski, a grupa Visionaries Artistic Team wystąpiła premierowo ze swoją najnowszą kolekcją – Sensual. Sexy. Rock.
W strefie Brand Experience można było bliżej poznać produkty, zobaczyć ich efekty na włosach oraz porozmawiać z trenerami KERASILK. Wieczór zakończył się kolacją i niezapomnianą imprezą taneczną.

Poniedziałek, 23 października, rozpoczął się serią fascynujących szkoleń. Na początek, trenerzy KERASILK poprowadzili uczestników przez konsultacje problemów skóry głowy i dobieranie indywidualnych rozwiązań pielęgnacyjnych. Kolejne szkolenie dotyczyło podstaw merchandisingu – ta część pomogła w lepszym zrozumieniu jak efektywnie prezentować produkty i usługi w salonach fryzjerskich. Ostatnie szkolenie koncentrowało się na wykorzystaniu potencjału mediów społecznościowych w celu zwiększenia widoczności salonu i pozyskania nowych klientów.