AIM 2023

550
AIM 2023, GAAK
AIM 2023, GAAK

Kolekcja AIM to  kontynuacja naszej twórczości oraz jest wielką dawką inspiracji dla fryzjerów w 2023 roku. Praca fryzjera to przede wszystkim proces twórczy i możliwość kreowania swoich wizji  – jednak, żeby dojść do tego etapu, trzeba zadbać o poszerzenie znajomości podstawowych technik pracy oraz solidne fundamenty.

AIM jest źródłem inspiracji, które zarówno wspiera kreatywne myślenie, jak i motywuje do ciągłego rozwoju. W niej tkwi magia, która pozwala fryzjerom czuć się wolnymi, gotowymi na eksperymenty i tworzenie swojego własnego dzieła sztuki. Ta kolekcja to oznaczenie nowej drogi, na której fryzjerzy stają się prawdziwymi KREATORAMI. Przygoda ta ma być zabawą i ma przypomnieć dlaczego tak lubimy nasz zawód.

Inspiracją w tworzeniu były dla Nas lata 90. Stworzyliśmy kolekcję, która emanuje seksownością i ekspresją. Znajdują się w niej trendowe fryzury 2023 roku, zarówno jeśli chodzi o strzyżenie, koloryzację, jak i stylizację włosów. AIM uwzględnia różne formy i struktury włosów, kładąc szczególny nacisk na naturalną teksturę i oferując szeroki wachlarz możliwości stylizacji włosów.

Nadchodzący rok to czas, gdy pojawiają się nowe kierunki i trendy w branży fryzjerskiej, co niesie za sobą także nowe możliwości i kolekcje. Jeśli jesteście zaintrygowani tym, co czeka nas w 2024 roku w świecie fryzjerstwa i szukacie inspiracji, to koniecznie obserwujcie naszą pracę twórczą.

Production: GAAK AKADEMIA FRYZJERSKA GLOS-KRAWCZYK DREWNIAK
Teamwork: Alicja Glos-Krawczyk, Natalia Drewniak, Piotr Drewniak
Invited to cooperation: Olivier Glos-Krawczyk Paulina Zubel, Maja Gromotka, Ola Spendel, Martyna Kosmala
Models: Kaja Szańska, Amelka Kucharska, Daria Banach, Maja Tomecka, Olivier Glos-Krawczyk, Paweł Klepek
Make-up: Agata Dziopak – Make-up Artist, Aleksandra Czuba
Stylist: Nicole Szmidt
Photo: Bubusława Górny