Salony Goldwell – Styl Wolności

259

W samym sercu Łodzi, przy ulicy Włókienniczej, gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się salon fryzjerski Styl Wolności. Jego właścicielką jest Oktawia Krępa – prawdziwa artystka w dziedzinie metamorfoz włosowych.

To, co wyróżnia ten salon, to nie tylko jego doskonała lokalizacja, ale przede wszystkim atmosfera. Panuje tu luźny, przyjazny klimat, to miejsce pełne uśmiechu. Oktawia i jej zespół to pasjonaci, którym zależy na tym, by każda klientka czuła się wyjątkowo.

Wieloletnie doświadczenie daje pewność, że każda wizyta w salonie Styl Wolności to satysfakcjonujące przeżycie. Każda fryzura jest tu dziełem sztuki, a klientki wychodzą z poczuciem, że odkryły na nowo swoją własną wolność i piękno.

Zostałam fryzjerką, ponieważ… to było moje marzenie z dzieciństwa, które z czasem przekształciło się w pasję, a teraz jest moją pracą, codziennością, stanowi główne źródło mojej inspiracji.

Pracuję na GOLDWELL, gdyż… ta marka spełnia moje najwyższe oczekiwania. To nie tylko narzędzia pracy, to przede wszystkim wysoka jakość, która ciągle wspiera mój rozwój oraz mojego salonu.

Mój ulubiony produkt GOLDWELL to… farba Topchic Zero.

Lubię go za to, że… dba o włosy w trakcie koloryzacji. Jej unikalna formuła pozwala na uzyskanie pięknego koloru, jednocześnie pielęgnując włosy, nadaje każdemu koloru wyjątkowości, nie zawiera amoniaku.

W GOLDWELL najbardziej zaskakuje mnie… trwałość kolorów. To długotrwała magia, która utrzymuje intensywność odcienia. Każdy kolor jest jak dzieło sztuki, które przetrwa wiele tygodni.

Mężczyźnie na urodziny podarowałabym następujący produkt GOLDWELL… Matująca pasta StyleSign Creative Texture Roughman. To niezastąpiona pomoc w stylizacji, umożliwia stworzenie nietypowej fryzury w nowoczesnym strukturalnym stylu, z matowym wykończeniem – to efekt, który zadowoli każdego mężczyznę!

Kobiecie na urodziny podarowałabym następujący produkt GOLDWELL… Fluid wzmacniający Dualsenses Bond Pro. Redukuje zniszczenia w strukturze włosów i zmniejsza ilość rozdwojonych końcówek nawet o 99%. To nie tylko produkt pielęgnacyjny, to prezent, który podkreśli naturalne piękno każdej kobiety.