GOLDWELL PRZEDSTAWIA KOLOR ROKU 2024: MIDNIGHT BERRY

175

Goldwell, wiodąca marka profesjonalnych farb do włosów, znana ze swojej innowacyjności i kreatywności, po raz kolejny nawiązała współpracę z globalnymi agencjami trendów i ekspertami w dziedzinie koloryzacji, aby przedstawić swój Kolor Roku 2024: MIDNIGHT BERRY. Ten odcień wysoce nasyconego fioletu i najgłębszego błękitu emanuje bogactwem i złożonością, z łatwością łącząc ze sobą dwa najmodniejsze odcienie na nadchodzący rok. Inicjatywa Kolor Roku Goldwell ma na celu inspirowanie zarówno stylistów, jak i klientów, przesuwając granice mody fryzjerskiej i wyznaczając trendy, które kształtują branżę. Prezentując MIDNIGHT BERRY, Goldwell po raz kolejny demonstruje swoje wieloletnie doświadczenie w kreowaniu wyjątkowych kolorów, które zmieniają włosy w dzieło sztuki.

Czerpiąc inspirację z urzekających, biżuteryjnych kolorów występujących w naturze, MIDNIGHT BERRY ukazuje esencję elegancji, wdzięku i coraz silniejszego trendu glamour — mówi Jane Boddy, Global Color Expert. — Jego głęboki, wielowymiarowy odcień odzwierciedla wewnętrzny mrok i buntowniczego ducha.

Połączenie niebieskich odcieni i nut ultrafioletu nadaje kolorowi MIDNIGHT BERRY zupełnie nowego wymiaru, który nawiązuje do drugiego wielkiego trendu kolorystycznego w 2024 roku — czerni. Inspirowany tajemniczością nieba o północy, MIDNIGHT BERRY przedstawia czar i mistycyzm, który urzeka i inspiruje.

MIDNIGHT BERRY to odcień, który jest wyrazem ducha nowoczesnej kobiety – pewnej siebie, odważnej i bezkompromisowej — mówi Angelo Seminara, Globalny Ambasador Goldwell. — Kolor włosów może odzwierciedlać naszą osobowość, a MIDNIGHT BERRY oferuje nieskończone możliwości wyrażania siebie. To odcień, który naprawdę wyróżnia się w tłumie.

Receptura MIDNIGHT BERRY z Goldwell Elumen:

40ml Elumen Gy@6
5ml Elumen VV@all
1ml Elumen Bl@all

O Goldwell
Goldwell to profesjonalna marka salonowa, która jest częścią Kao Salon Division. Jej profesjonalne produkty do włosów są dedykowane realizacji pragnień stylistów i ich klientów. Od 1948 roku Goldwell jest znany z przełomowych innowacji w branży fryzjerskiej dzięki słynnym submarkom, takim jak wiodące profesjonalne produkty do koloryzacji Topchic, Colorance i Elumen, wysokowydajne produkty do pielęgnacji i stylizacji Dualsenses i StyleSign oraz oparte na technologii produkty do trwałej ondulacji i teksturyzacji. Pełne portfolio Goldwell, zaawansowany program szkolenia fryzjerów i głęboka wiedza specjalistyczna tworzą razem markę oferującą pełen zakres usług, spełniającą wszystkie wymagania stylistów i klientów salonów.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Goldwell: www.goldwell.com

O Kao Salon Division
Kao Salon Division jest częścią działu pielęgnacji skóry i włosów Kao Corporation, oferującą profesjonalne produkty i usługi stylistom na całym świecie. Jest liderem myśli i trendów w branży pielęgnacji włosów, a także siedzibą marek Goldwell, KERASILK, KMS, Oribe i Varis. Misją Kao Salon Division jest czynienie życia pięknym dla salonów, stylistów i ich klientów poprzez współpracę, zaangażowanie w zrównoważone praktyki, rozwój biznesu salonów oraz portfolio zaawansowanych usług, innowacyjnych produktów i inspirującej wiedzy. Kao Corporation tworzy produkty o wysokiej wartości, które wzbogacają życie konsumentów na całym świecie. Dzięki corocznemu konkursowi Global Creative Awards, wyjątkowej szansie dla setek stylistów na pokazanie swojej pełnej kreatywności na żywo bez żadnych ograniczeń, Kao Salon Division prezentuje najnowsze trendy we fryzjerstwie i modzie, aby inspirować stylistów na całym świecie.
Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych Kao Salon Division i Kao Group: www.kaosalondivision.com, www.kao.com.