Salony Kemon VIP+

142
Paul Ferro, Rzeszów
Paul Ferro, Rzeszów

Marka Kemon przedstawia ekskluzywną grupę partnerów biznesowych Kemon VIP+.
Dowiedz się, gdzie w Polsce można ich spotkać i skorzystać z ich usług.

Pola LĘBORK
W salonie Pola indywidualne podejście do każdej osoby pozwala spełniać marzenia Klientów bez wyjątku. Jednocześnie udaje nam się pozostać w zgodzie z trendami światowej mody we fryzjerstwie. Zdecydowanie naszą mocną stroną jest rodzinna atmosfera, która udziela się gościom odwiedzającym salon. Dzięki temu ich grono sukcesywnie rośnie. Każdy kto do nas zajrzy spotka się z wykwalifikowaną kadrą oraz wysokim poziomem świadczonych usług.
https://www.instagram.com/salon_fryzjerski_pola_/

Studio Fryzur Zofia Suplicka KROTOSZYN
Studio powstało z myślą o pełnej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, doświadczony personel najwyższej klasy produkty, komfort i… dobra kawa!
Do każdego Klienta podchodzimy wyjątkowo, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Fryzjerstwo to nie tylko nasza praca, a nasza pasja!
https://www.instagram.com/studiofryzur_zofiasuplicka/

Akademia Pin Up ELBLĄG
To ćwierć kilometra powierzchni, na której o wizerunek Klientek dba 12-osobowy zespół stylistów, prowadzony przez Agnieszkę Ponichtera-Olszewską. To miejsce pełne pasji, uśmiechu oraz miłości do fryzjerstwa, jednocześnie będące miejscem szkoleń dla wielu fryzjerów. Klucz do sukcesu to przede wszystkim zespół, który tworzony był latami, chęć rozwoju, która jest regularnie wykorzystywana przy wyborze szkoleń, a także luz i uśmiech, który towarzyszy nam każdego dnia.
Jeśli nas jeszcze nie znasz, zapraszamy.
https://www.instagram.com/pin_up_studio_elblag/

Sikorski Art & Beauty TORUŃ
Miejsce, stworzone z pasji do piękna, w którym wiedza i doświadczenie spotyka się z wrażliwością, starannością i zaangażowaniem.
Wielokrotnie nagradzany, chętnie odwiedzany przez gwiazdy show biznesu salon fryzjerski w Toruniu, od 15 lat wraz z dyrektorem artystycznym Andrzejem Sikorskim na czele realizuje filozofię w myśl zasady, że piękno to taniec barw, kształtów i dusz.
https://www.instagram.com/sikorskiartandbeauty/

Studio Fryzur Alicja BIAŁYSTOK
Studio prowadzę od 18 lat. Z marką Kemon jestem związana od początku, od pierwszych dni jak tylko weszła na Polski rynek. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia, cały czas wspólnie się rozwijamy.
Dzięki tej marce mogę osiągnąć najlepsze efekty w koloryzacji. Liczą się również oczywiście ludzie, którzy wspierają się nawzajem w tej firmie, bo pamiętajmy – ludzie są najważniejsi. Dzięki mojemu teamowi nasze studio cały czas się rozwija. Atmosferę, którą tworzymy uwielbiają nasi klienci i czują się tu jak w domu. Cały czas dążymy do perfekcji, a ciągłe szkolenia z marką Kemon tylko nam w tym pomagają. Idziemy cały czas do przodu i nie oglądamy się nigdy za siebie.
https://www.instagram.com/studio_fryzur_alicja/

Studio Fryzur Marta Olszewska SZCZYTNO
Marta Olszewska to niekwestionowana specjalistka w koloryzacjach, strzyżeniach damskich oraz upięciach. Dumnie reprezentuje markę Kemon od 14 lat, a swój ponad 20 letni warsztat, nieustannie rozwija korzystając z bogatej oferty szkoleniowej, zarówno w Polsce jak i za granicą. W salonie u Pani Marty spotkacie się nie tylko z miłą atmosferą i pyszną kawą, ale także z profesjonalną obsługą, gwarancją jakości oraz z pełną troską o Wasze włosy. Zachęcamy wszystkich ze Szczytna i okolic do odwiedzenia tego salonu.

Angelika Sworek BUK
Jesteśmy zespołem stworzonym przez wieloletnią instruktor fryzjerstwa dla marki Kemon – Angelikę Sworek. Naszą specjalnością są koloryzacje blond. Pracujemy na wyselekcjonowanych produktach, ponieważ najważniejsza jest dla nas jakość. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, zajmujemy się zabiegami trwałej ondulacji oraz trwałego prostowania włosów.
https://www.instagram.com/pracownia_angelikasworek/
https://www.facebook.com/p/Pracownia-Angelika-Sworek-100063597427353/

Galeria Piękna Żan CZĘSTOCHOWA
Nasza przygoda z marką Kemon rozpoczęła się w 2018 r., kiedy swój salon miałam jeszcze w rodzinnym domu w Częstochowie. Jednak w bardzo krótkim czasie dzięki współpracy i wspólnemu rozwojowi z firmą otworzyłam salon o nazwie Galeria Piękna Żan.
Ciągłe szkolenia pod okiem instruktorów marki Kemon pozwoliły mi zebrać na tyle duży zespół, że otworzyłam drugi salon w miejscowości Żarki. Obecnie tworzymy zgrany i profesjonalny team, specjalizujący się w koloryzacji oraz zabiegach technologicznych.
https://www.instagram.com/stories/zan_galeria_piekna/

Mateusz Bochnia, Studio Fryzjersko–Kosmetyczne Bochnia OSOBNICA
Miejsce z dużym potencjałem znajdujące się w małej miejscowości na Podkarpaciu – Osobnica. Jak mówią: Kluczem naszego sukcesu jest to, że pracujemy na najlepszych produktach marki Kemon, która gwarantuje nam najwyższą jakość usług. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która nieustanie się doszkala i jest na bieżąco z najnowszymi trendami.
https://www.instagram.com/mateusz_bochnia/
https://www.instagram.com/studiobochnia/


Górny Atelier i Górny Barber TORUŃ
Wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Toruńskiej starówki. Ekskluzywne wnętrze łączy świat kobiet oraz świat mężczyzn. Klientki i klientów zaprasza do skorzystania z szerokiej gamy usług na najwyższym poziomie w oparciu o wyselekcjonowane produkty.
W Górny Atelier i Górny Barber delektujesz się chwilą, wyjątkowymi zapachami, smakiem pysznej kawy z zaprzyjaźnionej palarni i lokalną słodyczą. Nasze salony zostały ogłoszone mianem Salonu Fryzjerskiego Roku 2023 w konkursie Hairdressing Prestige Awards 2023, ponadto Szymon Górny zdobył tytuł Mistrza Polski w Barberingu 2023.
https://www.instagram.com/gorny_atelier/
https://www.instagram.com/gorny_barber/

Paul Ferro RZESZÓW
W Rzeszowie – w stolicy Podkarpacia zostało stworzone zupełnie nowe, prestiżowe miejsce gdzie usługa fryzjerska nie kończy się na koloryzacji i strzyżeniu. Właścicielem i głównym stylistą salonu Paul Ferro jest pasjonat fryzjerstwa Paweł Żelazo. Od 2008 roku nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach branżowych pod okiem instruktorów najlepszych akademii w Polsce i za granicą. Za swój największy sukces uważa zdobyte zaufanie jakim obdarzają go Klientki i Klienci salonu w pełni usatysfakcjonowani o czym świadczy wciąż rosnąca ilość ich rekomendacji. Salon uzyskał status VIP+ dzięki długoletniej współpracy z topową marką Kemon.
https://www.facebook.com/paulferrosalon
https://www.instagram.com/paulferrosalon/


Salony Kasi Dorau CZERSK, GDYNIA, KOŚCIERZYNA
W naszych salonach stawiamy na pełen profesjonalizm obsługi klienta. Spełnianie marzeń klientów w zakresie urody to nasza misja. Salony w Czersku, Gdyni, Kościerzynie są miejscami spotkań społeczności lokalnej z najwyższym poziomem obsługi klienta. Pracujemy na profesjonalnych produktach włoskiej marki Kemon. Nasz zespół prowadzony jest przez Kasię Dorau, która swój rozwój oparła na szkoleniach w wybitnych Akademikach Fryzjerskich.
https://www.instagram.com/kd_hairbeautyacademy_gdynia/