Rica Masters 2024

125

Dzień dobry Fryzjerze, Stylisto! 💚🌿

Chcesz zaprezentować swoje mistrzowskie umiejętności fryzjerskie? Czujesz, że Twoja wizja fryzjerstwa jest jedyna w swoim rodzaju? Marzysz o zostaniu zwycięzcą prestiżowego konkursu Rica Masters 2024? 💚 To wszystko jest możliwe!

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD W TYM ROKU TO AŻ 69 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Precyzyjne cięcia, zacięta rywalizacja i emocje sięgające zenitu, to wszystko doskonale opisuje ogólnopolski konkurs, do którego już ruszyły zgłoszenia!

Dlaczego Cię o tym informujemy? A dlatego, że udział w Rica Masters 2024 pozwoli na:

✨ zdobycie doświadczenia i rozwój umiejętności,
✨ zyskanie wartościowych nagród,
✨ uznanie jury i publiczności,
✨ zwiększenie rozpoznawalności marki,
✨ stanięcie na podium i zdobycie tytułu zwycięzcy Rica Masters 2024!

Co będzie głównym tematem?

EXPRESS YOURSEF
To termin obrazujący otwartość na modę i na indywidualne spojrzenie na nią.
To wolność wizji i słowa.

Dobrawa Piękos- Szymańska — przewodnicząca Jury Rica Masters 2024 przygotowała następujące kategorie konkursowe:

1.🍃  POP ART

Mocna kolorystyka, nasycone barwy, kontrastowe wzory i dzieła w wielkich formatach. Pop art operuje prostymi kompozycjami, nasyconą barwą i kontrastami. Prace są krzykliwe i duże. Wykonanie fryzury powinno skupić się na panujących zasadach artyzmu. Połączenie ostrych i zadziornych kształtów przeplecione jest intensywnym kolorem i niesamowitą synergią pomiędzy oba zabiegami.
#pop_art

2.🍃 BAUHAUS

Łączy w sobie prawdziwe rzemiosło, sztukę, architekturę i codzienność. Użytkowość form powinna mocno skupić się na wygodzie i prostocie. Stylizacja nie powinna odwracać uwagi od fryzury. Forma fotografii powinna mocno współgrać z nurtem. Kolorystyka czarno biała lub z elementem podkreślającym trend.
#bauhaus

3.🍃 RELIGIJNOŚĆ

Włosy powinny odsłaniać całe czoło oraz pokazywać skromność kobiety. Poprzez wysokie formy stwarzają wrażenie kobiety mocnej i odważnej poprzez delikatne pląsające włosy wokół twarzy – wrażenie niewiasty, powabności i delikatności.
#religijnosc

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki, zgarnij wartościowe nagrody, zdobądź uznanie jury i przyjaciół z branży! Weź udział w ogólnopolskim konkursie Rica Masters 2024! 💫💚

Opublikuj zdjęcie fryzury na swoim Instagramie lub profilu Facebook, oznacz post:

@ricapolska, hashtagami: #RICAMASTERS2024 #RICAPOLSKA oraz hashtagiem wybranej kategorii konkursowej #nazwa_kategorii. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.ricamasters.pl

Termin nadsyłania prac do 23.02.24!

Powodzenia! 💚

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz na stronie internetowej: www.ricamasters.pl