10 lat Olaplex w Polsce! Odkryj niesamowitą historię marki

221
Olaplex

OLAPLEX, światowy lider w dziedzinie odbudowy włosów, oraz renomowany dystrybutor kosmetyków, A&M Premium Distribution świętują dziesięciolecie współpracy na polskim rynku fryzjerskim.

Przez ostatnie 10 lat OLAPLEX i A&M Premium Distribution wspólnie wprowadzały do Polski innowacyjne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji włosów, zdobywając uznanie profesjonalistów i klientów salonów fryzjerskich. Produkty OLAPLEX, znane ze swojej wyjątkowej technologii odbudowy włosów, cieszą się uznaniem na całym świecie, a dzięki A&M Premium Distribution stały się łatwo dostępne dla polskich fryzjerów.

Olaplex„Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani, patrząc wstecz na dziesięć lat owocnej współpracy z A&M Premium Distribution. Nasze produkty zyskały uznanie w Polsce dzięki ich zaangażowaniu, profesjonalizmowi i pasji do branży fryzjerskiej” – powiedział przedstawiciel OLAPLEX.

Jaka jest historia kosmetyków, które codziennie zmieniają oblicze fryzjerstwa? Historia Olaplex zaczyna się od garażowych chemików – to właśnie oni zapoczątkowali markę na światową skalę. Dwaj mężczyźni, dr Erick Pressly i dr Craig Hawker to kluczowe postacie dla Olaplex’u. Ta dzisiaj topowa marka swój początek miała w garażowym laboratorium, w którym narodziła się magia Olaplex’u. To właśnie tam powstawały specjalne próbki kosmetyków, zanim firma zdążyła się rozwinąć. Chemicy rozwozili je regularnie do salonów fryzjerskich. Erick Pressly i dr Craig Hawker z branżą kosmetyczną nie mieli nic wspólnego. Jak w takim razie stworzyli markę Olaplex? Tak jak bywa to często – o powstaniu Olaplexu zdecydował przypadek. Zapalnikiem było spotkanie dwóch chemików, późniejszych twórców marki Olaplex z Deanem Christalem, który w branży kosmetycznej pracował już od wielu lat. Potrafił on w sposób precyzyjny określić, czego potrzebuje branża fryzjerska i z jakimi problemami na co dzień borykają się fryzjerzy, a oni z kolei mogli rozwiązać wiele z tych kwestii. W konsekwencji opracowali produkt, który zmienił oblicze branży fryzjerskiej.

OlaplexOlaplexOlaplex to marka produktów do pielęgnacji włosów, która zdobyła popularność ze względu na innowacyjność w kontekście ochrony i regeneracji struktury włosów podczas zabiegów chemicznych. Myślą przewodnią jest nowatorskie podejście do odbudowy i wzmacniania struktury włosów. Nie ma włosów, które „nie lubią” Olaplexu – każdy włos ma uszkodzone mostki dwusiarczkowe, które należy uzupełnić, a więc wszystkie włosy kochają Olaplex, który działa tak dobrze, ponieważ zawiera opatentowany składnik stworzony przez noblistę na Uniwersytecie w Kalifornii. Ten polimer nazywa się Dimaleinian Bis-Aminopropyl Diglikol i odpowiedzialny jest za naprawianie zerwanych wiązań chemicznych (mostków dwusiarczkowych). Olaplex zdobył uznanie wśród stylistów fryzjerskich na całym świecie i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek.

https://hair2go.pl/pl/searchquery/olaplex/1/phot/5?url=olaplex

Olaplex zdobył wiele nagród i wyróżnień w mediach. Oto kilka z nich: Nagroda Allure Best of Beauty, Glamour Beauty Award, InStyle Beauty czy Elle Beauty. Oprócz tych nagród, Olaplex zdobył wiele innych wyróżnień i pozytywnych recenzji w mediach, które potwierdzają skuteczność i popularność produktu.

OlaplexA&M Premium Distribution od lat stanowi solidnego partnera dla OLAPLEX, dostarczając nie tylko produkty, ale także szerokie wsparcie dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej. „Dziesięć lat współpracy z OLAPLEX to dla nas ogromne osiągnięcie. Razem z OLAPLEX zawsze stawialiśmy na jakość i innowację, co zaowocowało lojalnością klientów i ugruntowaniem naszej pozycji na rynku” – dodał przedstawiciel A&M Premium Distribution.

Obecnie OLAPLEX i A&M Premium Distribution przygotowują się do kolejnej dekady współpracy, kładąc nacisk na wprowadzanie nowych produktów, szkolenia dla profesjonalistów oraz dalsze zacieśnianie relacji z polską społecznością fryzjerów.

Aby świętować to jubileuszowe wydarzenie, OLAPLEX i A&M Premium Distribution planują serię wydarzeń, konkursów oraz promocji dla swoich klientów. Dziesięć lat wspólnego sukcesu to czas, aby podziękować za zaufanie i oddanie klientów, którzy wybierają produkty OLAPLEX dostarczane przez A&M Premium Distribution. 10-te urodziny OLAPLEX będziemy świętować w Warszawie w Teatrze Capitol na wielkim show. Na imprezie obecni będą między innymi Ambasadorka Natalia Borowiecka oraz Globalni Edukatorzy OLAPLEX- John Moroney  i Mark Coates, którzy opowiedzą o trendach na 2024, wykonają koloryzację w najmodniejszych odcieniach tego sezonu z wykorzystaniem OLAPLEX.

Produkty Olaplex dostępne są w salonach fryzjerskich i Hai2go.