Zrównoważone Piękno wg Toma Connella

358
Tom Connell, Dyrektor Artystyczny Davines
Tom Connell, Dyrektor Artystyczny Davines

Jak dyktować trendy fryzjerskie w zgodzie z wizją zrównoważonego świata proponowanego przez Davines? Tom Connell, pełniący od ponad 4 lat funkcję Dyrektora Artystycznego, wzmacnia rozwój tożsamości włoskiej marki. W tym roku odwiedzi Polskę z pokazem podczas Vibe Show.

Tom Connell, Dyrektor Artystyczny DavinesTom Connell fryzjerstwo ma we krwi. Urodzony w Manchasterze stylista jest synem właścicieli salonu fryzjerskiego, w którym w wieku 16 lat zaczął stawiać pierwsze kroki w branży. Następnie przeniósł się do Londynu, aby doskonalić warsztat w zakresie strzyżeń, koloryzacji i stylizacji. W niedawnej przeszłości był członkiem zespołu Trevora Sorbiego, by w 2019 roku objąć stanowisko Dyrektora Artystycznego marki Davines.

Tom odgrywa wiodącą rolę w tworzeniu kolekcji fotograficznych, działalności Davines w obszarze edukacji, a także podczas planowania międzynarodowych pokazów fryzjerskich. Na swoim koncie ma już występy z pokazami przed międzynarodową społecznością na World Wide Hair Tour 2022 czy Hair on Stage 2023. Brytyjski stylista zaangażowany jest w eksperymentowanie i odkrywanie świata włosów i jego niezliczonych możliwości. Szczególną uwagę poświęca procesowi twórczemu w swojej pracy, który jest kluczem do osiągnięcia wyjątkowych, najwyższej jakości rezultatów.

Tom Connell, Dyrektor Artystyczny DavinesJuż 20 maja Tom Connell wystąpi na scenie podczas Vibe Show w Warszawie – kolejnej edycj święta fryzjerstwa Davines Polska. Oprócz Dyrektora Artystycznego marki autorskie pokazy zaprezentują członkowie londyńskiej Akademii Allilon oraz polscy trenerzy marki.

https://davines.pl/