Moroccanoil® rozszerza kolekcję Body o nowy zapach — Dahlia Rouge

216
Moroccanoil Dahlia Rouge

Moroccanoil®, światowy lider w dziedzinie kosmetyków na bazie oleju arganowego, prezentuje swój najnowszy zapach — Dahlia Rouge. Ta kwiatowa podróż po Morzu Śródziemnym stanowi unikalną esencję linii produktów premium Moroccanoil Body.

Dahlia Rouge to przytulny i uwodzicielski zapach, tworzony przez subtelne połączenie kwiatowych nut płatków dalii i perłowej tuberozy, delikatnie ocieplony drzewem sandałowym i piżmem. Nowy zapach dołącza do sześciu pozostałych unikatowych kompozycji inspirowanych kulturą śródziemnomorską.

Kolekcja Moroccanoil Body, obejmująca balsam do ciała, mydło i krem do rąk oraz żel pod prysznic, została zaprojektowana tak, by pielęgnować wszystkie rodzaje skóry. Główny składnik marki, olej arganowy bogaty w przeciwutleniacze, oraz inne składniki pielęgnacyjne pozostawiają skórę odżywioną i promienną.

W ramach ciągłego zaangażowania Moroccanoil w ochronę środowiska, linia Body nie zawiera opakowań wtórnych, aby zmniejszyć ilość odpadów. Wszystkie produkty są pakowane w szklane słoiki lub plastikowe butelki nadające się do recyklingu.

Dla miłośników intensywnych doświadczeń zapachowych Moroccanoil oferuje przez ograniczony czas zestawy do pielęgnacji dłoni i ciała w nowym zapachu Dahlia Rouge. Zestawy zawierają pełnowymiarowe produkty i są już w sprzedaży. W Polsce oryginalne produkty Moroccanoil są dostępne w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz na www.jbsoptima.pl.