Szkolenie masterclass i profesjonalna sesja zdjęciowa w Akademii Keune

187
Szkolenie Masterclass Akademia Keune

Nieustanna dbałość o rozwój salonów partnerskich to z pewnością cecha, która wyróżnia markę Keune. Przejawia się nie tylko w takich aspektach jak wsparcie sprzedaży i promocji salonów, program ambasadorski czy stale rozbudowywana oferta szkoleń, ale też w akcjach specjalnych dedykowanych stylistom. Jedną z nich był przeprowadzony w zeszłym roku konkurs na najbardziej oryginalną letnią stylizację, skierowany do fryzjerów z całej Polski. W styczniu tego roku laureaci mieli okazję spotkać się na szkoleniu połączonym z profesjonalną sesją zdjęciową, które były nagrodą w konkursie.

Szkolenie odbyło się w Akademii Keune w Szczecinie, a poprowadził je Łukasz Barzyk, polski ambasador marki Keune, pasjonata kreatywności, wielbiciel żywych kolorów i awangardowych stylizacji, wielokrotnie pracujący przy planach sesji zdjęciowych czy prestiżowych pokazach mody.

Pierwszy dzień szkolenia poświęcony był zagadnieniom teoretycznym oraz praktycznym ćwiczeniom z koloryzacji. Drugi dzień upłynął na przygotowaniach do sesji zdjęciowej: uczestniczki pod kierownictwem Łukasza Barzyka wykonały stylizacje, a następnie mogły zobaczyć, jak wygląda praca przy sesji zdjęciowej – co, jak podsumowały, było dla nich nowym i ciekawym doświadczeniem. Laureatki konkursu miały też okazję same stanąć przed obiektywem. Zdjęcia odbyły się w studiu fotograficznym Notopa. Modelki (Aneta Podsiadły, Anna Treder, Iga Śmierzchalska, Izabela Wodzińska) pozowały w ubraniach z kolekcji Sylwii Majdan. Za stylizację odpowiadała Maja Holcman, makijaż wykonała Agnieszka Szeremeta z asystentką. Inspiracją dla stworzonej w ramach szkolenia kolekcji było hasło “Kobieta sukcesu”.

Szkolenie dla laureatek konkursu dla stylistów opracowane zostało przez Łukasza Barzyka na podstawie jego autorskiego kursu masterclass, dostępnego w ramach oferty edukacyjnej Keune. Szkolenie skierowane jest do osób szukających kreatywnego podejścia i prezentuje trzy innowacyjne techniki koloryzacji, ułatwiające pracę w salonie. Mistrz koloru marki Keune po raz pierwszy prezentuje koloryzacje i stylizacje w takiej odsłonie, zachęcając do niestandardowego łączenia barw, ucząc doboru produktów i pokazując, jak pracować kreatywnie i nie zgubić tej kreatywności w codziennej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Akademii Keune i zapisu na szkolenia! Szczegóły na stronie https://www.keune-akademia.pl/ oraz u Doradców Keune: https://keune-polska.pl/dystrybutorzy