Życiowa droga

209
Katarzyna Dorau
Katarzyna Dorau

Nazywam się Katarzyna Dorau i od 2024 roku jestem Instruktorką koloryzacji w marce Kemon.

Fryzjerstwo to moja pasja od dzieciństwa. Lalki zawsze miały pięknie zaplecione warkocze i starannie ułożone fryzury. Na przestrzeni lat zdecydowałam, że to właśnie fryzjerstwo jest moją życiową drogą. Zaczęłam brać udział w wielu konkursach, w których zajmowałam czołowe miejsca. Karierę zawodową rozpoczęłam 12 lat temu. Na co dzień zajmuję się koloryzacjami, strzyżeniami i upięciami. Kocham urozmaicać swoją pracę.

Dziś z sukcesami prowadzę trzy salony, w Gdyni, w Czersku, oraz Kościerzynie. Na swoim koncie mam liczne szkolenia zarówno w kraju i za granicą. Szkoliłam się u najlepszych specjalistów w Polsce m.in. WS Lux Tomasz Schmidt, WS Wierzbicki & Schmidt. Ukończyłam prestiżowe szkolenia międzynarodowe w Allilon Hair Education w Londynie oraz w Siëro w Madrycie. Kocham tworzyć i podkreślać naturalne piękno człowieka poprzez fryzurę, dostosowując ją do osobowości, typu urody i rodzaju włosa.

Uważam, że włosy są ramą twarzy człowieka, która tak jak obraz wymaga odpowiedniej oprawy. Największą nagrodą dla mnie jest radość klienta gdy na nowo pokocha swoje włosy i samego siebie. Do zobaczenia na szkoleniach!

https://www.instagram.com/kd_hairbeautyacademy_gdynia/