Francuski perfumiarz stworzył kompozycję zapachową dla produktów marki KERASILK

205
Kerasilk

NIC NIE JEST BARDZIEJ ZAPAMIĘTYWALNE NIŻ ZAPACH – SYGNOWANY ZAPACH KERASILK SPRAWI, ŻE POKOCHASZ PRODUKTY KERASILK.

Zapach KERASILK, stworzony we współpracy z francuskimi perfumeriami z Grasse, stanowi prawdziwą esencję luksusu, idealnie komponując się z gamą kosmetyków do pielęgnacji włosów marki.

Kompozycja otwiera się górnymi nutami bergamotki, cyprysu i soczystego jabłka, wprowadzając zmysły w pełną harmonii przygodę. W sercu kompozycji unosi się biały jaśmin i konwalia. Głębokie, bogate nuty bazowe bursztynu stanowią trwałą podstawę, na której opiera się cała kompozycja zapachu KERASILK. Wielowymiarowe połączenie tworzy piękny, lekki i pielęgnacyjny zapach.

– Poszukiwanie harmonijnego połączenia prowadzi nas, perfumiarzy, do próby stworzenia czegoś pięknego. W tym projekcie chciałem rozpocząć od wrażenia niezwykłej przyjemności. Bogata i zmysłowa kompozycja zapachowa, elegancka, ale z energią, kobieca, nowoczesna – mówi twórca zapachu KERASILK Michel Gouges, perfumiarz z MANE.

To unikalne połączenie cytrusów, kwiatów i bursztynu sprawia, że zapach KERASILK jest niezapomniany i uzależniający. Tworząc go, skrupulatnie dobierano składniki, m.in. esencję z olejku geraniowego Bourbon i esencję z cyprysów z Riviery, nadając mu niepowtarzalny charakter.

To więcej niż zapach – to doświadczenie piękna i luksusu, podkreślające wyjątkowość marki KERASILK. Przekonaj się, jak piękne i silne mogą być Twoje włosy. Odwiedź stronę www.KERASILK.pl i dowiedz się więcej.