Natychmiastowa pielęgnacja z Odżywką bez Spłukiwania All In One Moroccanoil®

171
Moroccanoil All in One

Kuracja bez spłukiwania Moroccanoil ułatwia rozczesywanie, natychmiast nawilża włosy i zapewnia im miękkość do 72 godzin. Ten wielozadaniowy, lekki spray jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, umożliwiając natychmiastowe rozplątanie pasm.

Formuła o konsystencji mleczka, zawierająca olejek arganowy, aminokwasy i naturalnie pozyskiwane superfoods, nie tylko pielęgnuje włosy bez obciążania, ale również ułatwia rozczesywanie. Odżywka All in One zapobiega utracie wilgoci, chroniąc je przed łamaniem i uszkodzeniami termicznymi.

– Nie zdajemy sobie sprawy z ilości uszkodzeń, które mogą wystąpić, jeśli rozczesujemy włosy nie używając odżywki bez spłukiwania – mówi Kevin Hughes, dyrektor artystyczny Moroccanoil.
Odżywka powinna być istotną częścią codziennej rutyny, niezależnie od tego, czy myjesz włosy tego dnia i je rozczesujesz, czy po prostu odświeżasz włosy drugiego dnia.

Mająca uzasadnienie w składnikach, funkcja produktu „wszystko w jednym” odżywia i wzmacnia odporność włosów. Ta wielofunkcyjna, lekka odżywka nadaje włosom długotrwały połysk i miękkość, a jednocześnie wyrównuje ich porowatość. Stosuje się ją na osuszone ręcznikiem włosy, czesząc i układając je jak zwykle. Produkt może być również stosowany do odświeżenia i stylizacji włosów drugiego dnia po myciu.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

  • olejek arganowy – odżywia i pielęgnuje włosy
  • kompozycja superfoods – olej słonecznikowy, ekstrakt z komosy ryżowej i ekstrakt z jęczmienia zapewniają doskonały efekt nawilżenia i kondycjonowania
  • naturalne cukry – działają jak tarcza zapobiegająca odwodnieniu, chroniąc integralność włókna włosa
  • czyste aminokwasy – to roślinna alternatywa dla keratyny która zwiększa wytrzymałość włosów

Odżywkę bez spłukiwania Moroccanoil All in One można kupić na stronie www.jbsoptima.pl, a także w profesjonalnych salonach fryzjerskich.