Cleanse Mist & Revive Balm: doskonała trwałość koloru, 100% ochrony włosów

280
Keune

Keune nie przestaje zaskakiwać! Już w ubiegłym roku marka zapowiedziała wprowadzanie kolejnych innowacyjnych produktów na rynek profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Pierwsze z nich pojawiły się właśnie w ofercie. Mgiełka Keune Cleanse Mist oraz balsam bez spłukiwania Keune Revive Balm to prawdziwy przełom w profesjonalnej koloryzacji. Poznaj duet, który pozwoli Ci uzyskać jeszcze lepsze efekty zabiegów w salonie, zapewni trwały i żywy kolor oraz zauważalnie wzmocni włosy.

Keune Cleanse Mist
Odkryj sekret stworzenia idealnej bazy pod każdy zabieg techniczny! Oczyszczająca mgiełka skutecznie neutralizuje metale nagromadzone głęboko we włóknie włosa, zapewniając żywy i trwały kolor oraz skutecznie zmniejszając łamliwość włosów. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

– Usuwa 86% osadów metalicznych już po jednej aplikacji
– Wzmacnia efekt koloryzacji i zapobiega łamaniu się włosów
– Może być stosowana ze wszystkimi produktami Keune Color i Blonde, a także innymi profesjonalnymi markami koloryzującymi
– Łatwa w użyciu: wystarczy spryskać włosy przed koloryzacją lub innym zabiegiem
– Wegańska i cruelty free

Jak działa mgiełka Keune Cleanse Mist?
Kiedy metal we włosach wchodzi w interakcję ze składnikami utleniającymi podczas koloryzacji i rozjaśniania, może to wpływać na absorpcję koloru i powodować uszkodzenie włosów. Cząsteczki chelatujące zawarte w mgiełce Cleanse Mist wychwytują i neutralizują metale znajdujące się we włosach przed zabiegiem technicznym. Rezultat? Żywy, trwały kolor i mniejsze uszkodzenia włosów!

Keune Revive Balm
Zapewnij swoim klientom wyjątkową pielęgnację po zabiegu w salonie dzięki nowemu balsamowi bez spłukiwania Keune Revive Balm! Ten ultrawzmacniający produkt odbudowuje włosy i zapewnia doskonałą trwałość koloru bez ich obciążania. Dostępny w dwóch wygodnych rozmiarach: profesjonalnym 150 ml i przyjaznym dla handlu detalicznego 50 ml.

– Regeneruje zniszczone włosy aż do 73%*
– Zachowuje 95% koloru nawet po 5 tygodniach**
– Kontynuuje odbudowę włosów nawet po ich wyschnięciu
– Chroni przed wpływem temperatury do 230 ̊C
– 90% naturalnych składników
– Wegański i cruelty free

Jak działa balsam bez spłukiwania Keune Revive Balm?

Kapsułkowany pantenol
Intensywnie nawilża włosy nawet po ich wyschnięciu dzięki unikalnemu systemowi, który stopniowo uwalnia składniki aktywne do włókna włosa. Do 20x skuteczniejszy w porównaniu ze zwykłym pantenolem, zapewnia głębokie nawilżenie i odżywienie.

Technologia Fiber Restore
Głęboko wnika w rdzeń włosa, regenerując go i tworząc nowe wiązania od wewnątrz. To ostateczny reset dla zniszczonych włosów.

Technologia Color Shield
Odbudowuje warstwę ochronną włosów, zatrzymując pigmenty koloru i spowalniając jego blaknięcie. Dzięki temu kolor jest bardziej żywy i trwały.

Jesteś zainteresowany zamówieniem tych lub innych produktów Keune?

Skontaktuj się z doradcą marki: https://keune-polska.pl/dystrybutorzy
Dowiedz się więcej o współpracy z Keune: https://www.keune-akademia.pl/dolacz-do-nas