Zarejestruj się na Salon International 2024: najważniejsze święto fryzjerstwa w Wielkiej Brytanii

112
Salon International 2024

Gary Kelly

Salon International 2024 będzie lepszy niż kiedykolwiek, więc zaznacz datę w swoim kalendarzu i jako pierwszy uzyskaj dostęp do ekskluzywnych aktualizacji, rejestrując się już dziś!

Spodziewaj się trzech dni elektryzujących trendów fryzjerskich, nieocenionych możliwości nawiązywania kontaktów, przełomowych produktów i niezrównanych przeżyć na Salon International 2024. Salon International, będący rdzeniem brytyjskiego fryzjerstwa, oferuje niezapomniane wrażenia. Zawiera ekscytujący program obejmujący wschodzące talenty, inspirujących artystów i wydarzenia, których nie można przegapić. Od angażujących występów scenicznych liderów branży po bezpłatne pokazy znanych marek i ich cenionych gości – inspiracja kwitnie, a aspiracje ożywają.

MASTERCLASSES & BUSINESS LIVE

Sophia HiltonMahogany
Sophia Hilton                                                   Mahogany

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie powracają międzynarodowe kursy mistrzowskie Salon International, oferując wyjątkową okazję do uczenia się od najzdolniejszych twórczych w branży, które udoskonalą Twój salon. Ale Salon International to nie tylko ekspresja artystyczna – to także centrum możliwości biznesowych. Zanurz się głęboko w świat zarządzania salonami dzięki seminariom Business Live, których celem jest wyposażenie właścicieli salonów i stylistów w narzędzia potrzebne do prosperowania w dzisiejszym dynamicznym krajobrazie.


Dzięki tętniącemu życiem targowisku, na którym znajdują się setki innowacyjnych marek, Salon International oferuje najlepsze doświadczenia zakupowe. Niezależnie od tego, czy szukasz specjalnych programów, odkrywasz najnowocześniejsze premiery, czy nawiązujesz kontakty z mistrzami branży, możliwości są nieograniczone. Na wystawie znajduje się także galeria finalistów konkursu HJ’s British Hairdressing Awards, sponsorowanego przez firmę Schwarzkopf Professional.

Bądź pierwszą osobą, która uzyska dostęp do ekskluzywnych aktualizacji, rejestrując się w Salon International już dziś na Salon International 2024>>>