Laureaci Konkursu Hairdressing Prestige Awards 2024

124

Konkurs ma na celu wyłonienie wybitnych Osobistości w branży profesjonalnego fryzjerstwa w Polsce, docenienie najlepszych Marek i Firm osiągających sukcesy na ryku oraz produktów, które odznaczają się wyjątkową innowacyjnością. Chcemy, aby konkurs podnosił rangę zawodu Fryzjera oraz wspierał rozwój branży fryzjerskiej w Polsce. Poznajmy laureatów tegorocznej, drugiej edycji.


Sebastian CuryłoSebastian Curyło

Człowiek Roku
Sebastian Curyło
za sukcesy i osiągnięcia na arenie międzynarodowej i krajowej,
wkład w rozwój profesjonalnego fryzjerstwa, promocję Polski za granicą

Sebastian Curyło to nie tylko fryzjer, ale prawdziwy artysta i wizjoner w swoim fachu, którego pasja i unikalne podejście do sztuki fryzjerstwa przekładają się na niezapomniane kreacje i innowacyjne techniki. Jako założyciel renomowanej Curylo Academy oraz twórca czterech ekskluzywnych salonów, Sebastian wyznacza nowe standardy w branży, będąc jednocześnie cenionym edukatorem, którego kursy i szkolenia cieszą się uznaniem na całym świecie. Tegoroczna, I edycja szkoły od 0 do Fryzjera w 3 tygodnie, stała się prawdziwym gamechangerem branży, skracjąc 3-letnią naukę w szkole do jedynie 3 tygodni. Absolwenci tej szkoły mogą podejmować pracę w zawodzie od razu po kursie.
Zwycięzca prestiżowych konkursów, takich jak Polish Hairdressing Awards w 2019 roku, laureat wyróżnień na International Hairdressing Awards w latach 2020 i 2021, Alternative Hair Show 2020, a także zdobywca tytułów Marka Roku 2023 i Akademia Roku 2023, Sebastian Curyło to postać, która nieustannie inspiruje i motywuje, przyczyniając się do promocji polskiej branży fryzjerskiej na arenie międzynarodowej.
https://sebastiancurylo.pl/


 

Piotr DrewniakWide Gaak

Stylista Roku
Piotr Drewniak
za kreatywność i bogaty dorobek artystyczny

Kreatywny fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, ale także twórca kolekcji takich jak Pure czy Wide, które zdobywają uznanie na arenie międzynarodowej. Jego autorskie metody pomagają w pracy setkom przeszkolonych kursantów. Laureat wielu prestiżowych konkursów. Jest także współzałożycielem Akademii Fryzjerskiej GAAK.
https://gaak.pl/


 

Alicja Glos-Krawczyk Alicja Glos-KrawczykAlicja Glos-Krawczyk

Stylista Roku
Alicja Glos-Krawczyk
za całościowy dorobek, kolekcje, sukcesy i nagrody,
publikacje w mediach na całym świecie, projekty charytatywne

Wybitna postać w polskim i międzynarodowym fryzjerstwie, jest pionierką w kreowaniu mody fryzjerskiej. Jej wpływowe kolekcje i artystyczne podejście zdobywają uznanie na światowej scenie. Kariera Alicji, wzbogacona o liczne tytuły i osiągnięcia, inspiruje innych do doskonalenia umiejętności. Publikacje jej stylizacji włosowych ukazały się na całym świecie.
https://gaak.pl/


 

Akademia Curyło

Marka Roku
Curyło Academy
za stworzenie innowacyjnej, popularnej marki w kraju i za granicą

Akademia Curylo wyznacza nowe standardy w branży fryzjerskiej. Miejsce to stało się synonimem odwagi, pasji i nieustannego dążenia do doskonałości. Założyciel Curylo Academy i twórca wyjątkowych salonów, Sebastian przekształcił tradycyjne podejście do fryzjerstwa, łącząc sztukę z wizją, która, jak twierdzi, drzemie w każdym styliście. Akademia działa na potencjale ludzkim, kształtując nowe pokolenia genialnych fryzjerów. https://sebastiancurylo.pl/


Olaplex

Marka Roku
Olaplex
A&M Premium Distribution

za innowacyjną koncepcję marki, sukces finansowy i popularność na całym świecie

OLAPLEX to marka produktów, które od 10 lat są dla kolorystów ubezpieczeniem włosów w trakcie zabiegów. Dzięki opatentowanemu i jedynemu o takim działaniu polimerowi produkty OLAPLEX są w stanie odbudowywać zerwane przez różne czynniki (m.in. termiczne, chemiczne i mechaniczne) wiązania dwusiarczkowe wewnątrz włosów, dzięki czemu wzmacniana jest ich integralność i struktura, a włosy nie łamią się i nie kruszą. Niezbędny podczas rozjaśniania.
Żaden inny produkt na rynku nie działa w taki sam sposób- to jest największy wyróżnik marki na rynku. OLAPLEX 10 lat temu zapoczątkował kategorię „bond builderów” na rynku produktów fryzjerskich i od tamtej pory wciąż jest wiodącą marką w tej kategorii. Produkty cieszą się niesłabnącym zaufaniem klientów na całym świecie, którzy nie wyobrażają sobie już pracy bez OLAPLEX.
OLAPLEX to również szeroka gama produktów do stosowania w domu, które podtrzymują efekty zabiegów salonowych. Marka w 2023 wypuściła również pierwszy produkt niefryzjerski- odżywkę do rzęs.
OLAPLEX to jedna z najczęściej wyszukiwanych online marek profesjonalnych kosmetyków do włosów na świecie.
https://olaplex.pl/


Akademia Roku
GAAK Akademia Fryzjerska GKD
za stworzenie innowacyjnej akademii i wkład w rozwój profesjonalnego fryzjerstwa

Akademia fryzjerska GAAK opiera się na bogatym dziedzictwie, łącząc w sobie trzy pokolenia pasji i doświadczenia w sztuce fryzjerskiej. Swoje początki miała w 1935 roku, i nieustannie rozwija się, podążając za najnowszymi trendami i technikami, co sprawia, że jest jedną z najbardziej renomowanych instytucji szkoleniowych w Polsce.
Jako Akademia przekazujemy wiedzę nie tylko w sposób tradycyjny, ale także dostosowujemy nasze programy szkoleniowe do różnorodnych potrzeb i umiejętności naszych kursantów. Jako jedna z nielicznych ośrodków edukacyjnych dla fryzjerów, możemy się pochwalić certyfikatem potwierdzającym jakość MSUES Nr 634/2023, co dowodzi wysokich standardów nauczania. Wszyscy nasi trenerzy są jednocześnie właścicielami akademii, dlatego tematy szkoleń opracowywane są przez specjalistów w swoich dziedzinach.
Nasze programy szkoleniowe są innowacyjne. Jesteśmy pionierami w branży fryzjerskiej, wprowadzając nowatorskie podejście do szkoleń, które obejmuje specjalnie zaprojektowane szkolenia webinarowe dla osób głuchoniemych. Nasza misja to zapewnienie możliwości rozwoju w tej pięknej profesji każdemu, niezależnie od ewentualnych barier komunikacyjnych czy fizycznych. Dodatkowo Nasi szkoleniowcy wprowadzają swoje własne, innowacyjne techniki pracy jak np. technika TWIST – to technika autorska, którą stworzyliśmy, ciesząca się ogromną popularnością wśród kursantów. Pozwala na modelowanie nożyczkami włosów tak, aby po każdym myciu włosy wracały na określone przez fryzjera i klienta miejsce, bez stylizacji.
Nasi szkoleniowcy to prawdziwi mistrzowie swojego fachu: Alicja Glos-Krawczyk od strzyżeń, Piotr Drewniak od koloryzacji i Natalia Drewniak od upięć. Od lat doskonalą swoje umiejętności w najsłynniejszych akademiach fryzjerskich na całym świecie oraz są laureatami licznych konkursów. Co więcej, ich podopieczni, zdobywają czołowe lokaty i wyróżnienia nawet w konkursach międzynarodowych. Wiedza jest przekazywana w przemyślanych blokach tematycznych, w grupach o ograniczonej liczbie uczestników.
Nasi trenerzy, wykorzystując swoje autorskie techniki, kładą nacisk na metodę “krok po kroku”, zapewniając, że każdy uczestnik szkolenia zdobywa pełen zakres wiedzy oraz umiejętności. Ich celem jest, aby każdy kursant opuszczał nasze szkolenia z pełnym przygotowaniem do wykonywania swojej pracy, wzbogacony o nowe umiejętności, oraz zyskał swobodę i precyzję w pracy i współpracy z klientami.
https://gaak.pl/


Atelier Marta RobakAtelier Marta Robak

Salon Fryzjerski Roku
Atelier Fryzjerskie Marta Robak
za unikalną i kompleksową koncepcję salonu, elegancję wnętrz i wizerunku

Atelier Marty Robak znajduję się we Wrocławiu . Prowadzone jest przez laureatkę wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym. Ambasador i Dyrektor Artystyczny KAARAL Polska. Szkoleniowiec z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa i kreowania trendów. Nagrodzona tytułem międzynarodowego Stylisty Roku w Mirror Awards – Canada oraz Hairdressing Prestige Awards 2023 w kategoriach : Najlepszy Stylista Roku oraz Najlepsza Kolekcja Fryzjerska Roku Atelier Marty Robak to miejsce, w którym Twoje piękno zostanie podkreślone i wyeksponowane.
Oferujemy szeroki wybór usług z zakresu urody, które sprawią, że poczujesz się pewnie i pięknie. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów zapewni Ci profesjonalną obsługę i indywidualne podejście, dopasowane do Twoich potrzeb. Od pielęgnacji włosów i skóry po zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby być najpiękniejszą wersją siebie. Pozwól nam zadbać o Ciebie, bo zasługujesz na to, by czuć się piękna każdego dnia.
Atelier pracuje na pełnej gamie profesjonalnych kosmetykach marki KAARAL. Kosmetyki wyróżniają się wysoką jakością oraz najlepszymi komponentami, o którą dba laboratorium wraz z zespołem specjalistów z działu Badań i Rozwoju. Nieustannie opracowują nowe rozwiązania będące podstawą tworzenia doskonale skutecznych formuł kosmetyków.
Doskonały odpoczynek i relaks zapewni unikatowa i przepełniona stylem kolekcja Ovo która powstała przy współpracy Marty Robak z projektantami firmy Panda to pierwsza na polskim rynku kolekcja mebli fryzjerskich z kwintesencją wygody, funkcjonalności i futuryzmu – meble są niczym rzeźbione dzieła sztuki użytkowej. Myjnie OVO oraz VIP ROOM w naszym Atelier to kwintesencja luksusu. Niezwykły komfort użytkowania połączony z nowoczesnym designem. Tym, co jednak najbardziej podoba się naszym klientom to regulacja elektryczna siedziska do pozycji leżącej a także relaksacyjny masaż shiatsu dostępny na życzenie. Dzięki tym wszystkim zaletom myjni zabieg mycia oraz pielęgnacji włosów to prawdziwa przyjemność i odpręż odprężenie. Kolekcja OVO jest laureatem złotego medalu na Forum Fryzjerstwa LOOK 2014.
https://www.facebook.com/p/Atelier-Marty-Robak-100063499062810/?locale=pl_PL


Rica MastersRica MastersRica Masters

Wydarzenie Roku
Rica Masters, Limited Distribution
za stworzenie możliwości promowania kreatywności i potencjału młodych stylistów

Rica Masters to wyjątkowy konkurs dla wszystkich kreatywnych fryzjerów. Jego pomysł narodził się kilka lat temu, gdy Rica Polska szukała formuły pozwalającej promować młodych, żądnych nowych wyzwań stylistów, którzy chcą zaprezentować swój potencjał i artystyczne wizje. W Rica Masters fryzjerzy rywalizują o uznanie jury i zdobycie prestiżowego tytułu Zwycięzcy. Nie bez znaczenia są także wspaniałe nagrody, które w tym roku – w 4 edycji Rica Masters 24 – pula wyniosła 69 000 złotych! Jest to konkurs dla wszystkich fryzjerów pracujących na wszystkich markach, nie tylko na Rica.
https://ricapolska.pl/


Wydarzenie Roku
Hair Revolution
Trendy Hair Fashion
za stworzenie możliwości wzięcia udziału polskim stylistom w konkursie
wpisanym do Księgi Rekordów Guinnessa: UNITED DANKS CONTEST w Japonii

Trendy Hair Fashion to największa sieć fryzjerska w Polsce, posiadająca salony w blisko stu lokalizacjach w Europie, z większością z nich w kraju założenia marki. Idea kształtowania ponadczasowych trendów w obszarze fryzjerstwa towarzyszy firmie od początku istnienia. Konkurs HAIR REVOLUTION skierowany do stylistów sieci, celebruje kreatywność od ponad dekady. Nagroda główna podkreśla jego prestiż i globalny wymiar, ale przede wszystkim na zawsze zmienia warsztat i perspektywy fryzjera. Zwycięzca bierze udział w największym na świecie konkursie fryzjerskim wpisanym do Księgi Rekordów Guinnessa: UNITED DANKS CONTEST w Japonii. Jurorami tego wydarzenia są uznane na świecie autorytety z branży mody, fryzjerstwa i urody. Tysiące fryzjerów walczy o tytuł najlepszej pracy, spośród których już kilkudziesięciu finalistów Hair Revolution zostało uhonorowanych możliwością wymiany doświadczeń na tym unikatowym w skali światowej konkursie wraz z szansą na najwyższej klasy wygraną. Każdego roku podczas gali Hair Revolution odbywa się inauguracja finalistów, poprzedzona pierwszym etapem wyboru prac przez międzynarodowe jury. W tym czasie zgłoszone realizacje gromadzą kilkudziesięciotysięczną publiczność w przestrzeni online. W 2022 roku hasłem przewodnim była ‚Asymetria’. Trendy Hair Fashion otworzyło dialog na istotę zmian i zagrożeń wywołanych epidemią. W metaforycznym ujęciu tematu jako zaburzenia symetrii i równowagi, kluczowym stało się wyeksponowanie kreatywności i gotowości na to, co nieznane w obliczu wyzwań. Podniosły nastrój wybrzmiał na Gali w Galerii Szyb Wilson w Katowicach utrzymanej w stylistyce ‘Casino Royal’, inspirowanej James Bondem, którą tym razem poprowadziła Nina Cieślińska z MTV Polska. Wyróżnienie artystycznego rzemiosła i ogłoszenie zwycięzców ostatniego etapu każdego roku gromadzi znane nazwiska ze świata mediów, wybitnych artystów i kreatorów, oraz partnerów strategicznych wydarzenia, takich jak: Schwarzkopf Professional, KAI Japan, S-HEART-S. Obecność na Gali Hair Revolution to wyjątkowe doświadczenie, ale także rzadka okazja, aby zobaczyć tematyczne ‘hair-show’ autorstwa Anny Kulec-Karampotis wraz z zespołem artystycznym. Kreatywność, przyjaźń, zaangażowanie to wartości w duchu, których Dyrektor Kreatywna Trendy Hair Fashion honoruje równnież wybrane osoby statuetką Hairyty, zaprojektowaną przez międzynarodowego sławy artystę sztuk wizualnych: Adama Arthourosa Martinakisa. Hair Revolution to czułość na zmiany w otoczeniu, uważność na drugiego człowieka, i przedstawianie koncepcji wydobywania tego, co jawi się jako najpiękniejsze wielowymiarową sztuką fryzjerską.
https://trendyhair.pl/


Wydarzenie Roku
z.one concept™ dla BRA Day Polska, Euro-Fryz
za zaangażowanie fryzjerów w propagowanie profilaktyki raka piersi,
działania na rzecz kobiet

z.one concept™ ponownie wsparł akcję realizowaną przez Szpital im. Kopernika w Łodzi. Dystrybutor marki wyprodukował dwie sesje zdjęciowe (fotografem był Kamil Majdański), a jej styliści przygotowali włosy modelek – kobiet z doświadczeniem raka piersi. Wraz z zaproszoną gwiazdą fryzjerstwa, Shelley Lane, kreowali też fryzury na galę w Teatrze Wielkim w Łodzi. Do BRA Day włączyli się fryzjerzy z całej Polski – sprzedając wspierające akcję produkty, a także rozmawiając z klientkami o profilaktyce raka piersi oraz o rekonstrukcji piersi.
https://z-oneconcept.com.pl/


 

Alfaparf Evolution of the Color

Koloryzacja Roku
Evolution of the color
Alfaparf Milano Professional
POL-COSM
za unikalną koncepcję koloryzacji i pielęgnacji w jednym zabiegu

Koloryzacja oparta na technologii Color Guard opatentowanej w USA i we Włoszech. Zapewnia perfekcję koloru ze 100% pokryciem siwych włosów i do 5 poziomów rozjaśniania. Maksymalnie pielęgnuje włosy i dzięki innowacyjnej technologii zapewnia niespotykane efekty. Opatentowany kompleks emulgujący chroni kolor przed uszkodzeniami spowodowanymi niebieskim światłem, zanieczyszczeniami oraz zapobiega blaknięciu koloru.
https://www.facebook.com/alfaparfmilanopropoland/?locale=pl_PL


Alizard

Produkt Trychologiczny Roku
Alizard Vivipharma
Trichomed

za innowacyjność, skuteczność, rożne możliwości produktu

Trychologiczny odsiwiacz do włosów w piance dający stopniowy efekt odsiwiania. Pianka koloryzująca Alizard zawiera substancje aktywne, które po utlenieniu tworzą specjalne pigmenty, które barwią włosy stopniowo w trakcie kilku aplikacji. Jej działanie polega na depozycji tych pigmentów na zewnętrznej warstwie włosów, a nie na trwałym zmienianiu pigmentacji wewnątrz struktury włosa, tak jak w przypadku tradycyjnych farb do włosów. Produkt jest oferowany w trzech wersjach: blond, brąz, czarny.

  • Efekt jest naturalny, stopniowy, subtelny
  • Efekt zależy od ilości aplikacji, umożliwia półpermanentną koloryzację włosa
  • Nie niszczy włosów, nie przesusza ich
  • Nie musisz regularnie umawiać się na wizyty u fryzjera i farbowanie odrostu
  • Pokrywa jedynie wierzchnią warstwę i z czasem się wypłukuje
    https://www.trichomed.com.pl/

 

FUSION, GAAKFUSION, GAAKFUSION, GAAKFUSION, GAAKFUSION, GAAK

Kolekcja Roku
Kolekcja FUSION, GAAK Akademia Fryzjerska GKD
za artystyczny i modowy charakter kolekcji

Fusion pragnie wprowadzić w sztukę fryzjerstwa, łamiąc utarte konwenanse pracy salonowej. Wizja kolekcji zakłada, że fryzjerstwo to nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim sztuka, którą można uwzględnić w codziennej pracy, a jednocześnie może być prawdziwym dziełem. Fryzjerstwo to nie jest jedynie komercja, ale również artyzm. Tutaj włosy, traktowane jako płótno, stają się nośnikiem wyjątkowych inspiracji i kreatywnych wizji. Kolekcja Fusion nie tylko definiuje fryzjerstwo jako rzemiosło, ale również jako ścieżkę artystyczną, gdzie włosy stają się medium do przekazywania różnorodnych historii i emocji. Fryzjer staje się nie tylko rzemieślnikiem, ale również artystą, tworzącym unikalne dzieła, które przyciągają uwagę i inspirują.
https://gaak.pl/


 

Mystical, Marta RobakMystical, Marta RobakMystical, Marta Robak

Kolekcja Roku
Kolekcja Mystical Power, Marta Robak
za ciekawą koncepcję, unikalne przesłanie kolekcji i artyzm wykonania

Kilka odsłon kobiecego wizerunku, wolności wyboru i kreowania indywidualnego charakteru każdej fryzury. Impulsem do powstania kolekcji stał się tajemniczy i niezbadany kontakt ludzkiej duszy ze światem nadnaturalnym. Chęć tworzenia kieruje nas ku nowym, wyraźnie sprecyzowanym potrzebom podkreślenia własnego stylu. Stylizacje fryzur cechuje różnorodność oraz przenikanie się dwóch kontrastowych kolorów bieli i czerni. Nadając metafizyczny i zjawiskowy efekt każdej kobiecej kreacji.
Kolekcja Mystical Power wielokrotnie publikowana w czasopismach branżowych polskich i zagranicznych. Estetica Polska, Hair Trendy, X-presion Creativos, Confashion Magazine.
https://www.facebook.com/p/Atelier-Marty-Robak-100063499062810/?locale=pl_PL


FLURI, Trendy Hair FashionFLURI, Trendy Hair FashionFLURI, Trendy Hair FashionFLURI, Trendy Hair FashionFLURI, Trendy Hair Fashion

Kolekcja Roku
Kolekcja FLURI, Trendy Hair Fashion
za ciekawą, wielobarwną koloryzację w niespotykanym połączeniu barw

Kolekcja FLURI to pełne życia eksplorowanie siebie bez oglądania się na innych. Pewność siebie tak intensywna jak wielobarwna koloryzacja w niespotykanym połączeniu barw. Tu nikt nie boi się sięgać po nieznane formy i odrzucać niewspierających przekonań i definicji społecznych. Tu nikt nie boi się łączyć tego, co w opinii większości nie współgra ze sobą. Nowoczesne, asymetryczne cięcia, spływające po ramionach blond fale czy przekorne karbowanie? Teksturowane czerwienie i brzoskwiniowe tony, biel przełamana ultrafioletem? Bazą jest autentyczność, która stanowi kwintesencję rozwoju. Szanujemy Twoją prawdziwą odsłonę i celebrujemy odwagę tych, którzy znaleźli się w świecie FLURI.
https://trendyhair.pl/


KAPITUŁA KONKURSU

Ewa Cesarz

 


EWA CESARZ
Przewodnicząca Kapituły konkursu, redaktor naczelna art of Beauty i Estetica Polska.


SERGI BANCELLS

Od 25 lat dziennikarz specjalizujący się w świecie fryzjerstwa, od 2007 roku w Estetica Network. Sekretarz Generalny AIPP (Association Internationale Presse Professionnelle Coiffure). Współzałożyciel programu edukacyjnego The Hair MBA i globalny ambassador International Hairdressing Awards.

 

LAURA CASTELLI
Redaktor naczelna Estetica Hair. Specjalistka ds. komunikacji z 25-letnim doświadczeniem w branży wydawniczej i kosmetycznej, redaktor naczelna Estetica Network. Dziennikarka z wykształceniem humanistycznym, producentka i organizatorka eventów.

 

 


Jacqueline Enciu

Redaktor Naczelna Estetica Rumunia.


 

 

Erkan Güzel
Redaktor Naczelny Estetica Turcja.

 


MIKEL LUZEA
Założyciel i Dyrektor Naczelny International Hairdressing Awards. Jest jednym z najbardziej znanych międzynarodowych, hiszpańskich fryzjerów, zdobywcą wielu nagród, fryzjerem od 36 lat. W 2009 roku założył Figaro Awards (Spanish Hairdressing Awards).

 

 


Ivan Pecho
Redaktor Naczelny Estetica CzechyErnest Piech
Barber, Mistrz Fryzjerstwa. Założyciel sieci salonów Barbers Scarface w Dublinie. Prezydent Federacji OMC na Irlandię. Od 2022 roku Prezydent oraz trener Kadry Narodowej Irlandii Federacji OMC. Wieloletni sędzia i szkoleniowiec z licencją sędziego międzynarodowego. Człowiek Roku i Barber Roku Hairdressing Prestige Awards 2023.

 

Marcin Piwecki
MBA, ekspert branżowy z zakresu trychologii oraz wykorzystania zaawansowanych technologii w kosmetyce. Współwłaściciel firmy dystrybucyjnej oraz kliniki leczenia łysienia w Katowicach – powstałej z połączenia Perfect Hair Clinic z ARTAS Klinika (Grupa Angelius).

 

Ronald Vedder
Właściciel Coiffure Media Group Holandia. Dzięki 31-letniemu doświadczeniu w branżach wydawniczych, w tym już 17-letniemu jako dyrektor sprzedaży w rodzinie Estetica, Ronald nadal wspiera także ważne firmy kosmetyczne jako konsultant ds. rozwoju sprzedaży w Holandii, Belgii i Niemczech.

 

Joanna Więcek
Joanna od ponad 20 lat prowadzi jeden z najbardziej poczytnych serwisów branżowych Fryzjerzy.com. W ciągu tych lat zdobyła ogromne doświadczenie w branży fryzjerskiej. Organizuje różnego rodzaju wydarzenia branżowe, które integrują społeczność fryzjerską i promują nowe trendy w stylizacji włosów.