BLONDE YOUR WAY: Przenieś sztukę tworzenia odcieni blond na wyższy poziom

123
Blonde Your Way Goldwell

Blond to nie tylko kolor włosów – to manifestacja indywidualności i wyraz osobowości. Dlatego Goldwell z dumą prezentuje swoją najnowszą kolekcję opalizujących blondów – Blonde Your Way. To więcej niż tylko kolor – to opowieść o promienistym blasku i niezwykłej pewności siebie.

Goldwell wprowadza do swojego portfolio aż 6 nowych opalizujących odcieni Colorance i Colorance Gloss Tones, które definiują nowy standard w kategorii blondu. Dzięki idealnej równowadze między chłodną a ciepłą tonacją, te odcienie zapewniają promienny blask, który podkreśla naturalne piękno każdej klientki. Każdy odcień z kolekcji Blonde Your Way jest zaprojektowany tak, aby dostarczyć wielotonalny, naturalny wygląd, który zachwyca swoim połyskiem i opalizującymi refleksami. Od delikatnych pasteli po intensywne, wyraziste odcienie, każda stylizacja oferuje niepowtarzalny, spersonalizowany blond, który emanuje naturalnym pięknem.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DLA DŁUGOTRWAŁEGO EFEKTU

Dzięki zaawansowanej formule produktów Goldwell, Twój blond pozostanie świeży i promienny nawet po opuszczeniu salonu. Zawarta w produktach do pielęgnacji Dualsenses technologia Luminescine przenosi koloryzację na wyższy poziom, przekształcając światło UV w wspaniały połysk, który wzmaga blask Twoich włosów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kolekcji Blonde Your Way lub znaleźć najbliższy salon, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.goldwell.pl