KEVIN.MURPHY – największy pokaz fryzur z okazji 20-lecia marki

106
Kevin Murphy

9 czerwca w Budapeszcie odbyło się Reflective Perspective Global Hair Show, które zgromadziło ponad 1800 osób z 40 różnych krajów –stylistów KEVIN.MURPHY, pracowników i co najważniejsze, fanów marki. Podczas największego światowego pokazu fryzur Reflective Perspective marka Kevin Murphy świętowała 20-lecie obecności na rynku, wspominając przeszłość i patrząc w przyszłość.

Kevin znany ze swoich legendarnych, plażowych fal i potarganych grzyw jest jednym z najbardziej wpływowych stylistów fryzur na światowym rynku fryzjerskim. KEVIN.MURPHY to jedna z najbardziej wpływowych, wyznaczających trendy, napędzanych innowacjami i zmieniających branżę marek fryzjerskich dla profesjonalistów i konsumentów na całym świecie.

Kevin Murphy

Reflective Perspective

„Nie lubię patrzeć wstecz” – mówi Kevin Murphy. „Rzeczy, które przeminęły, odeszły w niepamięć -powinniśmy się na tym skupić co ma nadejść. Chociaż w przypadku show pozwoliłem sobie po prostu rzucić okiem wstecz i zobaczyć, co zrobiliśmy tylko po to, aby dowiedzieć się, jak możemy to ulepszyć i dalej wspierać innowacje!”

Przez ponad dwie godziny show Kevin Murphy wraz ze swoimi stylistami zaprezentowali to, co najlepsze jeśli chodzi o koloryzację, strzyżenie i stylizację włosów. Od przesadnych stylów, które przeczyły grawitacji i które wyrosły jak rzeźby, po żywe kolory i swobodne kroje.

Podczas Reflective Perspective Global Hair Show zorganizowano także wyjątkową wystawę peruk, na której zaprezentowano najbardziej kultowe stylizacje Murphy z ostatnich 20 lat, wyróżniające się krojem, stylizacją i kolorem – tętniącym życiem.

Przez lata, Kevin Murphy wprowadził wiele innowacyjnych produktów, które zmieniły podejście do pielęgnacji i stylizacji włosów. Session.Spray, Anti.Gravity, seria Plumping czy Color.Me to tylko niektóre z produktów, które zdobyły uznanie stylistów i klientów na całym świecie.

Każdy produkt jest wynikiem głębokiej wiedzy i innowacyjnego podejścia do składników i technologii. Marka nieustannie eksperymentuje z nowymi formułami, aby zapewnić najlepsze efekty przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu na środowisko. To podejście przynosi efekty w postaci nagród i uznania w branży.

Dzisiaj w portfolio znajdziecie stylizację, pielęgnację jak również koloryzację. Wszystko czego potrzebują Twoje włosy, aby Twoja rutyna stała się prosta i skuteczna. Produkty znajdziecie w najlepszych salonach fryzjerskich.

Z okazji 20-lecia ukazał się zestaw Screen.Siren.Kit. Pięknie zapakowany Anti.Gravity Spray i szczotka z naturalnym włosiem Styling.Brush oraz w prezencie pełnowartościowy Session.Spray Flex o pojemności 400ml. Z tym zestawem stworzysz przepiękną objętość i lekkość i to bez wielkiego wysiłku!

https://hair2go.pl/pl/p/Kevin-Murphy-Screen-Siren-Kit-jubileuszowy-zestaw-do-stylizacji-wlosow/4351