Meet the barber

117
Ernest Piech
Ernest Piech

Pasjonujesz się barberingiem i fryzjerstwem? Czy pragniesz wznieść swoje umiejętności na nowy poziom? Jeśli tak, zapraszamy Cię na cykl transformacyjnych szkoleń i spotkań, których inicjatorem jest mistrz Ernest Piech.

Kim jestem?

Ernest Piech fryzjer-edukator z 20-letnim doświadczeniem, był prezydentem na Irlandię federacji CMC, obecnie jest prezydentem federacji OMC z ramienia Hair Irish Beauty Group na Irlandię. Sędzia międzynarodowy licencjonowany, wielokrotny Mistrz Europy we fryzjerstwie artystycznym, ambasador wielu marek (m.in. Luxina, Wahl), trener kadry narodowej Irlandii oraz Człowiek Roku i Barber Roku Hairdressing Prestige Awards 2023. Zdobywca Oskara Światowego Fryzjerstwa we Włoszech za najlepsze SHOW artystycznego cięcia na scenie. Ernest zajmuje się również pisaniem artykułów do magazynów fryzjerskich, pomaga charytatywnie oraz współpracuje z fundacją (Akogo – Budzik) Ewy Błaszczyk. Ponadto jest dumnym właścicielem renomowanej sieci salonów Scarface Barbers.

Jaki jest plan?

Do udziału w cyklu naszych spotkań Ernest Piech zaprosił wybitnych specjalistów z branży beauty. Wszystkie prezentowane na spotkaniach stylizacje inspirowane są międzynarodową modą i stylem włoskim, irlandzkim oraz amerykańskim barberingiem.

Nasza inicjatywa jest prosta, ale potężna: wspierać rozwój, naukę i koleżeństwo wśród fryzjerów i barberów w całej Polsce. Projekt przebiega w trzech etapach i jest przeznaczony dla osób na różnych poziomach umiejętności:

FIRST LEVEL

Spotkania pierwszego poziomu: Spotkania te są mile widziane przez wszystkich fryzjerów i barberów, niezależnie od doświadczenia. Tutaj zanurzysz się w podstawowych technikach, uzyskasz spostrzeżenia od ekspertów branżowych i nawiążesz kontakty z rówieśnikami, którzy podzielają Twoją pasję.

SECOND LEVEL

Warsztaty poziomu drugiego: opierając się na wiedzy zdobytej na pierwszym poziomie, uczestnicy zagłębiają się w zaawansowane techniki i specjalistyczne tematy. Ten etap zarezerwowany jest dla osób, które uczestniczyły w poprzednich spotkaniach i chcą poszerzyć swój repertuar.

THIRD LEVEL MASTER BARBER

Sesje fryzjerskie poziomu trzeciego: zarezerwowane dla doświadczonych profesjonalistów z dużym doświadczeniem, sesje te służą jako mistrzowski kurs w zakresie wyrafinowania i innowacji. Pod okiem Ernesta Piecha udoskonalisz swoje umiejętności do perfekcji i staniesz się prawdziwym mistrzem swojego rzemiosła.

Gdzie i kiedy?

Nasze cykliczne spotkania będą odbywać się na terenie całej Polski, zarówno w małych miejscowościach, jak i większych miastach. Dzięki sesjom zaplanowanym dwa razy w miesiącu będziesz mieć wiele możliwości uczestniczenia i zanurzenia się w tej transformacyjnej podróży.

Dlaczego warto dołączyć?

Dołączając do naszej inicjatywy, nie tylko zwiększysz swoje umiejętności techniczne, ale także staniesz się częścią tętniącej życiem społeczności osób o podobnych poglądach. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz osiągnąć nowy poziom w swojej karierze, nasze szkolenia i spotkania oferują wspierające środowisko, w którym rozwój jest nieunikniony.

Jak się angażować?

Aby zarezerwować miejsce i wyruszyć w tę ekscytującą podróż samodoskonalenia, po prostu skontaktuj się z nami, korzystając z podanych danych kontaktowych. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym profesjonalistą, w naszej społeczności jest miejsce dla Ciebie.

Nie przegap tej niezrównanej okazji, aby uczyć się od najlepszych i uwolnić swój pełny potencjał jako fryzjer lub barber. Dołącz do nas, razem kształtujemy przyszłość branży, krok po kroku.

e-mail: ernestpiechmasterbarber@gmail.com
tel. 663 999 203
Instagram: @ernestpiechofficial