Ciesz się słońcem i pięknymi włosami Z GOLDWELL!

101
Goldwell Dualsenses Sun

Słońce, promienie UV, słona woda i chlor mogą spowodować, że Twoje włosy tracą blask i nawilżenie. Jednak teraz możesz cieszyć się słońcem bez obaw dzięki profesjonalnej serii do pielęgnacji włosów Dualsenses Sun Reflects od Goldwell.

To idealne rozwiązanie dla zniszczonych włosów – produkty z linii Sun Reflects wzbogacone zostały o microPROtec complex i Panthenol. Natychmiast regeneruje zniszczenia spowodowane słońcem, basenem czy wodą morską, a także zapobiega utracie wilgoci i przywraca właściwy poziom nawilżenia. Chroni przed blaknięciem koloru spowodowanym promieniami UV.

TECHNOLOGIA ZAWARTA W PRODUKTACH:

– microPROtec complex: zapewnia szybką i równomierną dystrybucję składników pielęgnacyjnych, z wbudowaną ochroną koloru we wszystkich produktach Dualsenses Sun Reflects.

– FadeStopFormula: redukuje wypłukiwanie się koloru podczas mycia włosów szamponem, zapewniając delikatną ochronę koloru i zachowanie blasku.

Ciesz się pięknymi włosami bez względu na warunki atmosferyczne, dzięki Goldwell Dualsenses Sun Reflects! Produkty dostępne są również w praktycznych wersjach podróżnych. Zapytaj w salonie Goldwell o produkty Sun Reflects zapakowane w stylowe kosmetyczki z japońskim motywem Shibori, aby dbać o swoje włosy także w podróży. Dodatkowo uzupełnij swój letni look gumkami scrunchie w tym samym wzorze. Wszystkie gadżety z kampanii wiosenno-letniej Goldwell Back To Life zostały wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak wytrzymały bambus i biodegradowalna bawełna. Kampania wspiera projekt farmy wiatrowej w De Aar w Południowej Afryce, przyczyniając się do redukcji emisji dwutlenku węgla i poprawy lokalnej infrastruktury.

Zestaw Sun Reflects w wersji podróżnej zawiera:

  • Szampon regenerujący 100ml: Błyskawicznie pielęgnuje włosy i skórę głowy, usuwając skutecznie i delikatnie słoną wodę i chlor.
  • 60-sekundowa kuracja 50ml: Regeneruje włosy w jedną minutę, idealna do podróży.
  • Ochronne serum w sprayu 30ml: Natychmiastowa ochrona przed szkodliwym wpływem wody słonej i basenowej, zapewniająca także ochronę UV i nawilżenie włosów.

Oficjalnym dystrybutorem Goldwell w Polsce jest JBS Beauty sp. z o.o. sp.k.
ul. Marynarki Polskiej 73, 80-557 Gdańsk | tel. 58 522 02 50 | info@jbsbeauty.pl | www.jbsbeauty.pl