KERASILK otrzymuje certyfikat PETA

119
Kerasilk PETA

Cały asortyment produktów KERASILK zdobył certyfikaty PETA zarówno programu „Beauty Without Bunnies”, jak i „Vegan”. Od teraz opakowania wszystkich produktów KERASILK będą zawierać logo certyfikatu PETA oraz logo „Vegan”.

Ten sukces podkreśla niezachwiane zaangażowanie marki w wolne od okrucieństwa piękno i poświęcenie ochronie zwierząt.

Oficjalny certyfikat PETA potwierdza, że KERASILK wraz z producentami i dostawcami nigdy nie przeprowadza, nie zleca, nie płaci, ani nie zezwala na żadne testy na zwierzętach do celów kosmetycznych na składnikach, formułach lub gotowych produktach. To wyróżnienie służy nie tylko jako świadectwo ciągłego zaangażowania w dobro zwierząt, ale także jako sposób na zapewnienie konsumentom większej przejrzystości i zaufania do marki KERASILK.

Kolejny ważny kamień milowy w historii KERASILK

Marka w nowej odsłonie funkcjonuje na rynku nieco ponad rok, a od tego czasu już zdobyła prestiżowe nagrody kosmetyczne na całym świecie, a także serca i umysły wielu fryzjerów i ich klientów. Jej ostatnie wyróżnienie przez PETA za nieustanne zaangażowanie w zrównoważony rozwój i wytwarzanie wegańskich produktów do pielęgnacji włosów jest kolejnym ważnym kamieniem milowym w historii marki. KERASILK konsekwentnie przekracza granice doskonałości w profesjonalnej pielęgnacji włosów.

Dlaczego PETA?

PETA – People for the Ethical Treatment of Animals (pl. Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) jest największą na świecie organizacją walczącą o prawa zwierząt, a podmioty PETA mają ponad 9 milionów członków i zwolenników na całym świecie. PETA jest zweryfikowanym, uznawanym na arenie międzynarodowej i jednym z najpopularniejszych certyfikatów wśród konsumentów końcowych.

Dzięki temu certyfikatowi KERASILK dołącza do grona marek zaangażowanych w piękno wolne od okrucieństwa i siłę świadomych wyborów konsumenckich. Certyfikat PETA nie tylko potwierdza długoletnią politykę marki w zakresie etyki, ale także pomaga podnieść świadomość na temat znaczenia ochrony zwierząt w branży kosmetycznej.

Więcej o produktach KERASILK można przeczytać na stronie www.kerasilk.pl