Instruktorzy Goldwell prezentują StyleSign – rewolucję w stylizacji włosów

88
Kamil Sobala
Kamil Sobala

Goldwell, wiodąca marka w dziedzinie profesjonalnej stylizacji włosów, niedawno wprowadziła na rynek ulepszone produkty do stylizacji włosów StyleSign. Ta innowacyjna linia produktów została stworzona z myślą o wspieraniu profesjonalistów fryzjerstwa w tworzeniu trwałych, inspirujących stylizacji, które przetrwają próbę czasu.

Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, w tym innowacyjnej technologii uzyskanej z bambusa morskiego, produkty StyleSign nie tylko modelują fryzurę, ale również chronią włosy przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych, takich jak wilgoć, promieniowanie UV i zanieczyszczenia.

Goldwell zorganizował kampanię promującą najnowsze produkty do stylizacji we współpracy z polskimi instruktorami Goldwell: Beatą Bromboszcz, Moniką Dobosz, Kamilem Sobalą, Dominikiem Soliwodą i Brunem Ścigałą​. To właśnie oni, posiadający nie tylko wiedzę ekspercką, ale także pasję i zaangażowanie w branżę fryzjerską, zostali zaproszeni do prezentacji nowych produktów w praktyce. Wszystkie materiały, które powstały w ramach tej współpracy, zostały opublikowane na profilach Goldwell na Facebooku i Instagramie. Kampania z udziałem naszych polskich instruktorów Goldwell ma na celu nie tylko promocję produktów, ale także inspirację dla całej społeczności fryzjerskiej.

Nagrania i zdjęcia skupiają się na praktycznym wykorzystaniu nowych produktów StyleSign na różnorodnych typach włosów i fryzur. Z udziałem 5 instruktorów Goldwell oraz modeli i modelek, zaprezentowano różnorodne efekty stylizacyjne, od eleganckich fal Hollywood po swobodny, surferski look. Obejrzenie powstałych materiałów to doskonała okazja dla profesjonalistów fryzjerstwa, aby poznać bliżej nowe produkty i zainspirować się.

Nowa kolekcja StyleSign Goldwell to nie tylko innowacyjne produkty do stylizacji włosów, ale także manifestacja zaangażowania marki w rozwój branży fryzjerskiej. Dzięki współpracy z najlepszymi instruktorami i ekspertami, Goldwell kontynuuje swoją misję wspierania profesjonalistów w osiąganiu doskonałości w swojej pracy.

Zachęcamy do obserwowania i śledzenia nowości w social mediach!
Instagram: @goldwellpolska, Facebook: /GOLDWELLPolska