Styliści Goldwell pod kierownictwem Daniela Martina stworzyli fryzury do pokazu Nicholasa Oakwella Couture AW16. W pracy wykorzystali najnowsze produkty Goldwell StyleSign.

Goldwell na London Fashion Week

Zdecydowaliśmy, że fryzury – aby pasowały do kolekcji, która składała się z bardzo wielu szczegółów – muszą być proste i lśniące. Chcieliśmy stworzyć szykowne, minimalistyczne stylizacje z odrobiną detalu z tyłu i, co najważniejsze, z wysokim połyskiem.
Daniel Martin

Jak odtworzyć stylizację krok po kroku:

  1. Zacznij od przygotowania włosów balsamem do prostowania Goldwell StyleSign Flat Marvel. Wysusz włosy, kierując je wszystkie do tyłu aż do uzyskania lśniącego jak lustro efektu. Pomagaj sobie szczotką.
  2. Zwiąż włosy w kucyk. Z przodu fryzura powinna wyglądać na całkowicie gładką i połyskującą. Z tyłu kucyk powinien odchodzić od głowy na odległość ok. 2,5 cm.
  3. Następnie użyj sporej ilości żelu stylizacyjnego Goldwell StyleSign Lagoom Jam. Nakładając go cały czas zaczesuj włosy do tyłu, aby osiągnąć efekt całkowitego wygładzenia. Wykończ lakierem nabłyszczającym Goldwell StyleSign Magic Finish.
  4. Chwyć kucyk i ściśnij wszystkie włosy razem, podnieś je i uformuj „S” z dużą objętością na karku.
  5. Na końcu „S” umieść elastyczną gumkę. Reszcie włosów pozwól swobodnie opadać.
  6. Gotową stylizację spryskaj nabłyszczającym sprayem ochronnym Goldwell StyleSign Diamond Gloss, który nabłyszcza i chroni przed wilgocią do 72 godzin.

Goldwell na London Fashion Week