Destynacja 2017: patrz, ucz się, kochaj!

677
Bert Kietzerow and Alexey Osipchuk

fot. powyżej: Bert Kietzerow and Alexey Osipchuk

Jedna destynacja, dwa niesamowite wydarzenia dla rodziny Stylistów Wella Professionals w przepięknym Dubrowniku, w Chorwacji. Idealna kombinacja biznesowa i rozrywkowa.

Czy nie pokochać?

5 * Sun Gardens Resort w pięknym Dubrowniku. Chorwacja będzie miejscem na dwie fantastyczne imprezy typu back-to-back organizowane przez firmę Wella Professionals jako mini-przerwy, które obiecują zarówno relaks jak i inspiracje. Oczekuje się, że około 850 uczestników z 26 krajów skorzysta z tych ekscytujących spotkań.

Christophe-Nicolas Biot
Christophe-Nicolas Biot
Dmitry Vinokurov
Dmitry Vinokurov

 

WELLA WYDARZENIE
Od 16 do 19 maja uczestnicy będą witani podczas nocy otwierającej pokaz przez  namiętnego wizjonera Christophe-Nicolasa Biota, który zaprezentuje najnowsze trendy i techniki. Pyszna kolacja w Sunset Pool i przyjęcie na Ginja Bar. Rano drugiego dnia będzie poświęcone będzie relaksowi przy basenie lub spacerowi wzdłuż plaży, dzięki czemu uczestnicy będą odświeżeni i gotowi do intensywnej sesji edukacyjnej z najlepszymi artystami: Christophe i Dmitry Vinokurov, w bardziej intymnych warunkach. Możliwość zadawania pytań, na które odpowiedzi zawsze chcieli znać. Potem nadejdzie czas na zmianę, na uroczystą kolację i inspirację, ponieważ twórczość Dmitrija ożyje na scenie przed pożegnalną imprezą.

LIFESTYLE EVENT
Londa Professional. Najlepsi Artyści Alexey Osipchuk i Bert Kietzerow będą gwiazdami drugiej imprezy, która odbędzie się w dniach 20-23 maja. Scenariusz spotkania jest podobny, a Alexey i Bert demonstrują, uczą i inspirują w zbliżeniach i osobistych sesjach edukacyjnych drugiego dnia.

Wydarzenie będzie pełne inspiracji, nie wspominając już o udostępnianiu informacji o najnowszych trendach, produktach i technikach. Wybrani artyści lokalni będą również występować na najnowszych i największych koncertach: Yıldırım Özdemir z Turcji, Bogdan Mirica z Rumunii oraz Gevorg Agamalyan i Kirill Strugov z Rosji.

Patrz, uczy się i ciesz się z  rodziną Wella.  Pochwyć i ducha, aby zmienić swój salon.
Przecież styliści są w sercu wszystkiego, co Wella Professionals robi.