Redken ogłasza Josh Wood jako nowego Global Color Creative Director

625

W swojej nowej roli, będzie rzecznikiem Redken. Redken uczestniczy w nagradzaniu inicjatyw i wydarzeń edukacyjnych, artystycznych.

Uważany za najbardziej wpływowego i szanowanego Kolorystę na świecie, Wood pracuje  w sektorze więcej niż 30 lat. Pracuje jako  kolorysta dla najbardziej wpływowych osobistości, kreuje  trendy kolorystyczne i techniki w koloryzacji.

Jego prace, zostały wyróżnione w m.in.  Brytyjskim, amerykańskim i japońskim Vogue, Magazine, Elle i Grazia, współpracuje z najlepszymi domami mody wraz Louis Vuitton, Jean Paul Gaultier, Versace i Marc Jacobs tworząc najlepsze stylizacje.

„Jestem zaszczycony możliwością współpracy z Redken i pozycją  Global Color Creative Director mówi Wood. „Kolor jest moją pasją i zawsze chciałem przekraczać granice i sposób myślenia o kolorze. Jestem podekscytowany, chcę  przynieść nową wizję Redken i nie mogę się doczekać, aby być częścią Redken Tribe”.
„Josh Drewno jest przełomowy Kolorystą  z ogromnym dorobkiem i unikalnym podejściem -mówi Shane Wilk, General Manager Worldwide, Redken. „Z ogromnym doświadczeniem w koloryzacji i tworzy innowacyjne techniki. To jest idealne dopasowanie. Mamy nadzieję, że Redken utrzyma # 1 pozycję koloryzacji w USA i mamy nadzieję, że we   współpracy z Joshem, osiągniemy wiodącą pozycję na całym świecie.”