Artistique Suncare

135

Ochrona włosów przed szkodliwym wpływem promieniowania UV

Każdy z nas – włosomaniaków doskonale zdaje sobie jak szkodliwy wpływ na nasze włosy wywiera promieniowanie UV. Przede wszystkim degraduje łuski keratynowe i aminokwasy wewnątrz ich struktury. Powodując suchość i osłabienie ogólnej struktury, co z kolei prowadzi do łamliwości, problemów z rozczesywaniem oraz wielu innych. Pragniemy o nie zadbać najlepiej jak potrafimy, a doskonale do tego celu sprawdzą się preparaty linii Artistique Suncare.

After Sun Shampoo jest to łagodny szampon pielęgnujący po kąpieli słonecznej. Oczyszcza włosy z preparatów chroniących przed UV, z soli morskiej oraz chloru. Ułatwia rozczesywanie, nawilża i dodaje blasku.

After Sun Leave in Mask jest intensywną i natychmiastową pielęgnacją włosów po kąpielach słonecznych. Regeneruje i intensywnie nawilża włosy. Nadaje jedwabistego blasku, ułatwia rozczesywanie. To maska w sprayu bez spłukiwania.

UV Protection Spray – Ochrona włosów przed i w trakcie kąpieli słonecznych. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV od wewnątrz. Specjalna nie-tłusta formuła zapewnia naturalny wygląd włosom.

UV Protection Oil – Wysoka ochrona włosów przed i w trakcie kąpieli słonecznych. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV od wewnątrz. Odporny na zmywanie. Daje efekt mokrych włosów.

Więcej informacji znajdziesz pod nr tel. 61 437 49 80 lub na Facebooku @ArtistiquePolska
Oficjalny partner marki: www.progress.wrzesnia.pl