Bioactive® Styling Farmagan

743

Ta linia produktów do stylizacji marki Farmagan umożliwia kobietom definiowanie własnego stylu, dzięki czemu stają się bardziej pewne siebie i bardziej atrakcyjne.

Pięć referencji poświęconych perfekcyjnej stylizacji. Ponieważ stylizacja wykonana perfekcyjnie jest prawdziwym wyrazem elegancji.

The Pluses

  • Zdolność adaptacji: zdolność do tworzenia idealnej formy
  • Czas trwania: stylizacja trwająca od 2 do 4 dni
  • Wszechstronność: możliwość odmładzania włosów, aby zmienić fryzurę
  • Elastyczność: możliwość zmiany stylu i formy

Texturizing Spray
Suchy spray teksturujący ze średnim chwytem, ​​idealny do pełnego efektu, natychmiastowy i niewidoczny na włosach.

Hard Hair Spray
Mocny lakier do włosów. Dzięki prowitaminom B5 włosy pozostają miękkie i łatwe do opanowania. Specjalny spray uwalnia mikrocząsteczki zdolne do utrzymywania stylizacji bez pozostawiania pozostałości.

Hyper Hair Spray
Niezwykle mocny lakier do włosów. Włosy o miękkości i blasku dzięki prowitaminom B5. Specjalny spray uwalnia mikrocząsteczki zdolne do utrzymywania stylizacji, niewidoczy na włosach.

Strong Wave Mousse
Mocna pianka do stylizacji o miękkiej i lekkiej konsystencji. Do nakładania na mokre włosy, aby uzyskać miękki i naturalny efekt; na suchych włosach, aby uzyskać bardziej uporządkowany styl.

Olej Arganowy
Produkt do wykończenia stylizacji z olejem arganowym. Odżywia i regeneruje włosy, a także dodaje im blasku i witalności do każdego stylu włosów. Dzięki powłoce chroni włosy suszarkami do włosów. Aby uzyskać efekt jedwabisty, nałóż na wilgotne włosy przed przystąpieniem do suszenia. Aby uzyskać maksymalną ochronę przed ciepłem, zastosuj do suchych włosów przed użyciem żelazka.

https://www.facebook.com/farmaganpolska/