Color&Gloss La Biosthetique 

428

Poznaj zalety innowacyjnej koloryzacji COLOR & GLOSS. To oksydacyjny, pH-neutralny żel tonujący na bazie naturalnej argininy, bez amoniaku i monoetyloaminy (MEA). Dla uzyskania doskonale trwałego koloru i delikatnych, lśniących włosów. Nie rozświetla naturalnego pigmentu włosa. Trwałość koloru do 25 myć włosów.

Color & Gloss – nowa formuła koloryzacji włosów!

Koloryzacja jeszcze nigdy nie była tak wydajna i delikatna dla włosów, a odcienie tak dopasowane! W odpowiedzi na nowe trendy LA BIOSTHETIQUE  wprowadza innowacyjny system koloryzacyjny COLOR&GLOSS.

To system do półtrwałej, oksydacyjnej koloryzacji o neutralnym pH, bez amoniaku i monoetyloaminy (MEA). Jest niezwykle delikatny, a jednocześnie świetnie sprawdza się w koloryzacji zarówno włosów naturalnych, farbowanych i siwych, nadając piękny i indywidualny odcień.

Brak amoniaku sprawia, że naturalne włosy nie są rozjaśniane, a w zależności od doboru koloru, mają intensywniejszą pigmentację i połysk. Ponadto wzbogacone naturalne oleje zapewniają ochronę włókien włosa podczas procesu koloryzacji. Innowacyjna, żelowa konsystencja COLOR & GLOSS jest idealna do prostej i szybkiej aplikacji. Trwałość odcieni COLOR & GLOSS jest uzależniona od naturalnego koloru włosa, doboru koloryzacji i aplikacji, a także odpowiedniej pielęgnacji w salonie i w domu.

ZALETY

  • Nie zawiera amoniaku i monoetyloaminy (MEA)
  • Przenikanie barwnych pigmentów do włosów na bazie naturalnych arginin
  • Neutralne pH dla optymalnej ochrony włosów
  • Żelowa konsystencja umożliwia prostą i szybką aplikację
  • Trwały kolor bez rozjaśniania
  • Doskonałe wzmocnienie koloru i krycie siwych włosów z dodatkowym połyskiem
  • Naturalne oleje chronią i odżywiają włókna włosów

www.labiosthetique.pl