DAVINES ON PROTECTION

520

Koncentrat do ochrony włosów

Laboratoria Davines opracowały nowy produkt profesjonalny, który powstał z myślą o zapewnieniu włosom dodatkowej ochrony podczas zabiegów technicznych. Koncentrat On Protection chroni włókna przed wszelkimi uszkodzeniami oksydacyjnymi, które mogą przyczynić się do osłabienia i łamania się włosów w trakcie rozjaśniania, koloryzacji i trwałej.

On Protection dodatkowo wzmacnia i podkreśla piękno włosów, chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie wrażliwych. On Protection zapewnia włóknom miękkość, zauważalny połysk, sprawia również, że mają zwartą strukturę i są sprężyste.

Produkt wzbogacony jest o unikalną formułę Hair Protective Booster, połączenie kwasu maleinowego oraz cząsteczek maleinianu liposolu. Formuła wykazuje silne działanie wzmacniające, chroniące kolor oraz antyoksydacyjne. Regularne stosowanie koncentratu On Protection zwiększa jego pozytywny wpływ na włosy poprzez większe uelastycznienie włókien oraz wydłużenie trwałości koloru.

Koncentrat On Protection można mieszać ze wszystkimi produktami technicznymi stosowanymi podczas dekoloryzacji, farbowania oraz trwałej – nie wpływa to na wydłużenie trwania usługi fryzjerskiej. Wzbogacenie zabiegu o On Protection umożliwia podniesienie jego wartości.

Pojemność: 500 ml

www.davines.pl

Dowiedz się więcej o produkcie / zadaj pytanie >>>