Dlaczego jakość mebli fryzjerskich jest tak ważna?

276

Meble fryzjerskie są wizytówką naszego salonu. Jest to pierwsza rzecz, po której klient będzie nas oceniać. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, wyposażenie naszego salonu musi także być profesjonalne. Meble fryzjerskie włoskiej marki Salon Ambience to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby wygodnego, długotrwałego i designerskiego wyposażenia. Jest to najważniejsza inwestycja w dobrobyt naszego salonu.

Produkty, które noszą znak towarowy Salon Ambience są równoznaczne z kreatywnością i trwałością. Ich celem jest polepszenie nie tylko miejsca pracy stylisty, ale także jakości wykonywanej pracy, gwarantując miłą i przyjazną atmosferę, która nie jest stresująca, lecz odprężająca. Jedynie taka atmosfera może dać styliście niezbędne warunki do pracy w salonie. Salon – jako miejsca pracy osób kreatywnych – powinien pobudzać do twórczych rozwiązań. Meble w salonie fryzjerskim, będąc głównym elementem jego wystroju, muszą tworzyć sprzyjającą pracy atmosferę.

Podczas swojej wizyty, klient zawsze korzysta z myjni fryzjerskiej oraz z fotela fryzjerskiego. Są to dwa nieodłączalne elementy, które uzupełniają każdy zabieg fryzjerski, od mycia głowy po strzyżenie do modelowania włosów. Klientka potrafi spędzić jednorazowo nawet kilka godzin, więc musimy zagwarantować jej najwyższy możliwie komfort i wygodę.

Myjnia fryzjerska

Przy myjni wykonuje się usługi takie, jak mycie włosów i masaż skóry głowy, ale również dłuższe zabiegi odbudowujące i koloryzujące. Salon Ambience zrobił wszystko, żeby zapewnić maksymalną wygodę nawet podczas tych dłuższych zabiegów.

Misy ceramiczne Salon Ambience zostały zaprojektowane korzystając z doświadczenia klientów i fryzjerów. Przeprowadzone testy i badania pokazały dokładnie jaki kształt zapewni najwyższy komfort przy myciu głowy – dla klienta, ale również dla osoby myjącej głowę. Sama misa Salon Ambience jest ręcznie pochylana do przodu i do tyłu, co gwarantuje wygodę dla szyi i głowy. W momencie wysunięcia elektrycznego podnóżka, oparcie zjeżdża w dół a siedzisko przesuwa się kilka centymetrów do przody, tak aby stworzyć wygodne położenie poziome dla całego ciała.

Fotel fryzjerski

Przy wyborze fotela należy pamiętać, że każda klientka i każdy fryzjer mają inny wzrost. Jeżeli fotel fryzjerski nie posiada pompy, oznacza to, że prawdopodobnie będziemy musieli pracować w pozycji, która nie jest zdrowa dla naszego kręgosłupa. Pompa pozwala regulować wysokość fotela, co stanowczo ulży kręgosłupowi fryzjera, który i tak już jest pod naciskiem pracy cały dzień w pozycji stojącej.

Fotel z pompą hydrauliczną jest niezbędny w salonie. Pompa ta jest nieco droższa od pompy gazowej, ale za to długotrwała i bardziej wygodna w użytku. Wysokość fotela jest regulowana podczas gdy klient siedzi na nim. Pompy hydrauliczne marki Salon Ambience posiadają aż 5 letnią gwarancję, ale przeciętna pompa ma żywotność minimum 12 lat (według naszych klientów!).

Materiał Sky

Materiał Sky stosowany w Salon Ambience jest niełatwopalny oraz jest bardzo łatwy w utrzymaniu – wystarczy go przetrzeć mokrą gąbką z naturalnym mydłem. Klient ma do wyboru 50 różnych kolorów Sky bez żadnej dopłaty, a meble tapicerowane mogą być w jedno i dwukolorowych wariantach. Materiały tapicerskie spełniają wszelkie normy rynku, charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i są bardzo elastyczne, co pomaga w zachowaniu eleganckiego wyglądu po dłuższym czasie użytkowania.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego wymaga starannego rozważenia, ponieważ rynek fryzjerski to rynek, gdzie należy utrzymywać wysoką jakość usług i dostarczać wszystkie możliwe udogodnienia, żeby rozpieszczać swoich klientów. To stanowczo pomoże utrzymać obecnych klientów, ale także pozyskać nowych przez polecanie salonu, co zwane jest również marketingiem szeptanym. Dewizą każdego fryzjera jest: im więcej zadowolonych klientów, tym bardziej my fryzjerzy jesteśmy szczęśliwi.

Salon Ambience Polska
ul. Mickiewicza 13, 05-075 Warszawa-Wesoła
hello@salonambience.pl
tel. 606 601 551
www.salonambience.com
www.salonambience.pl

Udostępnij
Poprzedni artykułW zgodnie z naturą
Następny artykułVIBE show Davines