FRYZJERSKIE TRENDY I HITY

272

Nowoczesne miejsce, spotkania z największymi autorytetami branży fryzjerskiej i barberskiej, spektakularne pokazy i metamorfozy, edukacja, konkursy i mistrzostwa – to kwintesencja tego, co działo się 19-20 października podczas 6.Hair Forum w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO w Warszawie.

Pozytywne opinie wystawców, ekspertów i odwiedzających potwierdzają, że impreza jest ważnym wydarzeniem, które doskonale odzwierciedla dynamikę i ambicje polskiego fryzjerstwa i barberingu. Dzięki współpracy z wieloma przedstawicielami branży oraz wybitnymi praktykami prezentuje gorące trendy, przekazuje wiedzę i narzędzia do rozwoju zawodowego, a wszystko to w atrakcyjnej oprawie bogatego programu towarzyszącego, w którym pojawiło się wiele nowości.

Po raz pierwszy mieliśmy zaszczyt uhonorować laureatów konkursu dla branży fryzjerskiej POLISH HAIRDRESSING AWARDS 2019. Podczas uroczystego finału 19 października zostały wręczone nagrody w trzech kategoriach: Osobistości branży fryzjerskiej, Marketing i Biznes, Produkty i Zabiegi.

Po raz pierwszy gościliśmy FUNDACJĘ PIĘKNIEJSZE ŻYCIE, która wspiera kobiety chorujące na raka, organizując warsztaty pielęgnacji i makijażu.

PREMIEROWY KONGRES

Postawiliśmy na nową jakość oferty edukacyjnej, oferując uczestnikom odświeżony program MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU FRYZJERSKIEGO. Spotkanie z Gwiazdą Patrickiem Cameronem, praktyczne seminaria LOOK & LEARN,  i – po raz pierwszy – wykłady z zakresu marketingu, strategii i szeroko rozumianego biznesu w branży fryzjerskiej – przyciągnęły zarówno doświadczonych fryzjerów, barberów, stylistów z wieloletnią praktyką, jak i tych, którzy są na początku swojej ścieżki zawodowej.

LIVE SHOW

Miejscem najbardziej oryginalnych kreacji, w których instruktaż łączył się ze spektaklem muzyki, świateł i nowoczesnych technologii była SCENA GŁÓWNA. Niezapomniane wrażenia wzbudziły autorskie stylizacje prezentowane przez największe sławy sztuki fryzjerskiej i barberskiej z Polski i zagranicy. Gość Specjalny Patrick Cameron pokazał wybrane fryzury z najnowszej kolekcji fryzjerskiej Heritage.

Fani barberingu przez dwa dni mogli podziwiać polskich i zagranicznych mistrzów męskiego strzyżenia oraz golenia, którzy dzielili się wiedzą i doświadczeniem na otwartej scenie BARBER’S CORNER.

WIEDZA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Na SCENIE KONGRESOWEJ, dostępnej dla szerokiej publiczności, cenieni szkoleniowcy zdradzali tajniki strzyżenia, koloryzacji i stylizacji włosów. W STREFIE UCZNIA uczniowie szkół fryzjerskich pod  okiem mistrzów zawodu doskonalili umiejętności. Nauczyciele, poszukujący nowych metod i narzędzi dydaktycznych, skorzystali ze STREFY NAUCZYCIELA z programem prelekcji i dyskusji.

MISTRZOWIE SĄ WŚRÓD WAS

Jak zawsze, wiele emocji towarzyszyło mistrzostwom, które stały się znakiem rozpoznawczym Hair Forum. Ciekawe konkurencje, doskonała organizacja i międzynarodowy skład jurorów przekonały wielu ambitnych kandydatów do udziału, a zdobyte trofea będą zdobić kolejne salony fryzjerskie i barberskie. W tym roku rozstrzygnęliśmy konkurencje: Hair Master Cup, Barber’s Battle, Young Talent Cup oraz dwie nowości: Perfect Beard i Hot Shave – International Battle.

Dziękujemy całej branży za okazane nam zaufanie. Kolejna edycja odbędzie się pod nowym szyldem ON HAIR Warsaw by Cosmoprof Worldwide Bologna 24-25.10.2020 roku w GLOBAL EXPO Warszawa.