Goldwell Dualsenses Men

359

Pielęgnacja i stylizacja dla mężczyzn

Goldwell Dualsenses Men szampon do włosów i ciała dla wszystkich rodzajów włosów

Ożywiające oczyszczenie i odczuwalne odświeżenie dla włosów i ciała każdego dnia. Odżywia i zapewnia nawilżenie. Dla silnych i zdrowo wyglądających włosów. Zawiera wzmacniający RechargeComplex z guaraną, kofeiną oraz Instant Microfluid Technology. Rozprowadzić na wilgotnych włosach i ciele, spienić, następnie dokładnie spłukać.
300 ml

Goldwell Dualsenses Men szampon pogrubiający dla włosów cienkich i delikatnych

Natychmiastowo buduje widoczną i odczuwalną objętość. Dla efektu mocnych i zdrowo wyglądających włosów już u nasady. Zawiera wzmacniający RechargeComplex z guaraną, kofeiną oraz Instant Microfluid Technology. Rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić, następnie dokładnie spłukać.
300 ml

Goldwell Dualsenses Men szampon przeciwłupieżowy dla włosów suchych i normalnych oraz skóry skłonnej do łupieżu

Efektywnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Natychmiastowo zwalcza łupież. Przywraca równowagę suchej skórze głowy. Regularnie używany zapobiega powstawaniu łupieżu. Zawiera wzmacniający RechargeComplex z guaraną, kofeiną oraz Instant Microfluid Technology. Rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić, następnie dokładnie spłukać.
300 ml

Goldwell Dualsenses Men mocny żel dla wszystkich rodzajów włosów

Mocne utrwalenie z długotrwałą kontrolą. Daje efekt zauważalnie mocniejszych włosów. Nie zawiera alkoholu. Nanieść na wilgotne lub suche włosy.
150 ml

Goldwell Dualsenses Men kremowa pasta nadająca teksturę dla wszystkich rodzajów włosów

Średnie utrwalenie dla naturalnych fryzur z matowym wykończeniem. Łatwe, elastyczne stylizowanie z wyjątkowo długim czasem podatności na modelowanie. Nanieść na wilgotne lub suche włosy i stylizować według uznania.
100 ml

Goldwell Dualsenses Men tonik aktywujący funkcje skóry głowy

Tonik aktywujący funkcje skóry głowy dla wszystkich rodzajów włosów. Natychmiastowo odświeża i rewitalizuje skórę głowy. Pobudza i chłodzi. Dla efektu mocnych i zdrowo wyglądających włosów. Zawiera wzmacniający RechargeComplex z guaraną, kofeiną oraz Instant Microfluid Technology. Osuszyć włosy ręcznikiem, rozprowadzić równomiernie na skórze głowy i wmasować. Nie spłukiwać.
150 ml

www.goldwell.pl