Goldwell na targach Hair Forum

187

Goldwell zakończył sezon targowy mocnym akcentem – pokazem kolekcji „Kaleidoscope” stworzonej przez instruktorów Goldwell Polska.

Warszawskie targi Hair Forum były ostatnimi w tym roku targami fryzjerskimi. Goldwell pojawił się na nich, promując swoją największą tegoroczną nowość – @Pure Pigments, czyli sześć czystych pigmentów, które dodane do mieszanki kolorystycznej tworzą na włosach koloryzację HD, tj. warstwy wielowymiarowych barw (produkt jest wynikiem kilkuletniej współpracy naukowców z laboratoriów Goldwell, Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie i Fujifilm). Wzorem targów w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku Goldwell przygotował dla odwiedzających laboratorium koloru. Z kolei po drugiej stronie stoiska znajdowała się mała scena, na której szkoleniowcy Goldwell prowadzili cieszące się ogromnym powodzeniem seminaria Look & Learn.

Na Hair Forum nie mogło zabraknąć Mirror Roomu znanego z poprzednich targów. To niewielkie pomieszczenie składające się z samych luster. Z jego sufitu zwisają buteleczki @Pure Pigments oraz żarówki w ich sześciu odcieniach. Po wejściu do pomieszczenia sylwetka zwielokrotnia się tak samo jak kolor, którego ilość odcieni multiplikuje się po dodaniu @Pure Pigments. Zdjęcia zrobione w Mirror Roomie są zawsze niepowtarzalną pamiątką.

Najbardziej kolorowym akcentem był jednak pokaz kolekcji „Kaleidoscope”. Sześć uznanych instruktorów Goldwell: Beata Bromboszcz, Klaudia Gorczewska, Izabela Gustowska, Klaudia Jędrzejko, Michał Furmaniak oraz Andrzej Juszczak stworzyło pierwszą w historii polskiego oddziału Goldwell kolekcję. Inspiracją do wykreowania kolorów w niej były @Pure Pigments, a do stworzenia strzyżeń międzynarodowy program szkoleniowy Master Stylist. Modelki wystylizowane zostały na Twiggy (niezwykle trafiony pomysł instruktorki i zarazem stylistki Małgorzaty Gołębiewskiej). Po pokazie modelki udały się na stoisko Goldwell, które dosłownie przeżyło oblężenie. Takie zakończenie targowych aktywności w 2018 roku to chyba marzenie każdej marki!

Fot. Dawid Surowy, Kamil Hadyński