Polscy fryzjerzy jako pierwsi w Europie maja możliwość zapoznania się  z profesjonalną gamą farb #mydentity! Jej twórcą jest znany na całym świecie fryzjer, wirtuoz koloru – Guy Tang. Na punkcie jego koloryzacji oszalał już cały świat!

21 i 22 października na targach Hair Forum w Warszawie odbyła się premiera marki #mydentity . W ich trakcie mogliśmy także podziwiać występy Guy Tanga, twórcy tej gamy, które zgromadziły tłumy fanów z całego kraju. Polska to pierwszy kraj w Europie wprowadzający #mydentity do salonów i już od października nasi koloryści mogą na niej pracować . Przełomem jest tu nowy styl edukowania gdyż Guy swoja wiedzą i trikami dzieli się bezpośrednio ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Grupę swoich oddanych fanów nazywa #Hairbesties.

 Jest ich już niemal 6 milionów łącznie na fb, Instagramie i youtube.

Gama #mydentity  pokazuje nowe trendy na rynku koloryzacji profesjonalnej. Wśród niej królują chłodne odcienie zgaszonej lawendy (Dusty Lavender), złote róże (Rose Gold) i srebrne szarości (Silver Smoke) . Produkty wzbogacono o specjalny składnik Mirustyle X-HP™, zapewniający ekstremalną ochronę termiczną włosów aż do 230 stopni co sprawia że kolory wolniej się wypłukują. Natomiast zaawansowana technologia VibraRiche™ zapewnia podwójnie intensywny blask koloru. Paletę odcieni dobrano tak aby z ich pomocą można było wyrazić i podkreślić każdą osobowość.

Więcej informacji na:
www.mydentity.pl oraz <http://www.mydentity.pl>
https://www.facebook.com/GuyTangMydentityPolska/

Wyłączny dystrybutor:
A&M PREMIUM DISTRIBUTION
Ul. Sarmacka 18/46
02-972 Warszawa
e-mail: biuro@premiumdistribution.pl
tel. 22 428 30 50