HAIRIST w Stambule świętuje pierwszą dekadę!

158

W ciągu ostatnich 10 lat Estetica Turcja organizowała największą w kraju imprezę fryzjerską: HAIRIST Dzień Fryzjerstwa.

Podczas tegorocznej imprezy, 20 kwietnia, odbędzie się również, jak co roku od 2012, konkurs Fryzjer Roku,  w którym bierze udział ponad tysiąc widzów oraz, oczywiście, ceremonia wręczenia nagrody Estetica Turkey Honor Award. W wydarzeniu weźmie również udział 60 wybitnych fryzjerów, którzy zaprezentują swoje projekty fryzur w połączeniu z motywem „NIE ZAPOMNIJ”, a także inne grupy show zaproszone przez światowe marki, które wspierają to wydarzenie.

Hairist łączy najwybitniejszych fryzjerów i najbardziej renomowane marki fryzjerskie w Turcji z misją „stworzenia najbardziej inspirującej atmosfery dla najlepszych stylizacji fryzjerskich”.

Fryzjerski dzień odbędzie się w prestiżowym pięciogwiazdkowym szwajcarskim hotelu Boshporous w Stambule, w ramach projektu odpowiedzialności społecznej, który wspiera fundację dla dzieci potrzebujących ochrony. Wydarzenie Hairist jest wspierane przez Hairdressers Association, Estetica Magazine, stronę hairist.com.tr, Aveda, Davines, Hush, Kérastase, L’Oréal Professionnel, Matrix, Schwarzkopf Professional, Ventoso Professional Hair Tools, Altier Academy, Jean Paul Myne and Insight.

Hairist wspiera Fundację Dzieci w Potrzebie Ochrony i pomaga młodym ludziom, którzy kształcą się w zakładach fryzjerskich w szkołach zawodowych.

Oto podsumowanie tegorocznego programu:

20 kwietnia 2020

Day Dream: 12:00-17:00
Pokazy fryzjerskich 60 wiodących tureckich fryzjerów
Ceremonia rozdania nagród
Pokazy grupowe sponsorów wydarzeń
Gala Dinner 19:00-22:00
Koktajle
Legends Show
After Show Party

W celu uzyskania dalszych informacji kliknij TUTAJ