Hello Toronto! Przybywamy!

278

Polscy zwycięzcy Color Zoom już pakują walizki do Kanady. Jesienią zmierzą się z finalistami z innych krajów w światowym finale Color Zoom Challenge – flagowego konkursu Goldwell dla najlepszych kolorystów.

Rozstrzygnięcie polskiej edycji konkursu nastąpiło w eleganckich wnętrzach warszawskiej restauracji Strefa w pierwszy poniedziałek sierpnia. Piętnastu finalistów wraz z osobami towarzyszącymi przy wykwintnym jedzeniu i stonowanej muzyce w napięciu oczekiwało na wyniki konkursu. Uroczystość poprowadził Dyrektor Działu Szkoleń JBS Jarosław Wróblewski. Po krótkiej prezentacji przypominającej zasady konkursu wyczytał zwycięzców. Najbardziej radosnymi osobami tego dnia byli: Robert Taras, Paulina Kamińska i Andrzej Juszczak. To właśnie ich prace okazały się najlepsze i najbardziej oddające charakter kolekcji „ELEMENTAL”, która stanowiła inspiracje dla prac konkursowych. – W tym roku napłynęła największa od lat ilość prac – mówi Marta Kapuścińska, Brand Manager Goldwell. – Nie było prac słabych. Były dobre i bardzo dobre! To cieszy i jednocześnie bardzo rozbudza nasze apetyty na edycję 2019 – dodaje Kapuścińska.

Wydarzenie Global Zoom, w ramach którego rozegrany zostanie światowy finał Goldwell Color Zoom Challenge, odbędzie się w dniach 29 września – 1 października w Toronto. Trzymamy kciuki za polską reprezentację!

Fot. Wojciech Gruszczyński

GLOBAL CREATIVE ARTIST

GLOBAL NEW TALENT ARTIST

GLOBAL PARTNER ARTIST