Iluminacja to modna technika koloryzacji na lato

188
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

Jeśli lubisz balayage, pokochasz iluminację… Delikatne przejścia światła i cienia, nowy, młodzieńczy wygląd i naturalny efekt.

Który klient nie chce jasnego koloru, a jednocześnie naturalnego uroku, który harmonijnie narasta w stosunku do podstawy? Włosy są nie tylko bardziej zabarwione, ale również „rozświetlone”: górna część głowy jest po prostu rozjaśniona tonem, twarz jest delikatnie oprawiona, a na końcach i długościach rozwija się harmonijna gra odcieni. Tworzy to efekt wielotonowy z wyrafinowanym i miękkim efektem, dzięki czemu oświetlenie jest idealne dla klientów, którzy chcą uzyskać niezwykle naturalny i dopasowany wygląd.

Tim Woesmann, fryzjer w salonie Salon Shan Rahimkan w Berlinie, jest zapalonym fanem balayage. Aby stworzyć ten wygląd, poświęcił około 3,5 godziny, aby uzyskać jasny wynik końcowy ze słodką gradacją, w oparciu o technikę trendu letniego: iluminację. Dla niego ta nowa technika oznacza dalszy rozwój balayage. Po wdrożeniu oświetlenia możliwa jest praca według określonych kroków odnoszących się do sekcji oświetlenia: idealna dla fryzjerów, którzy na przykład nie są jeszcze ekspertami w technice równoważenia jasności i ciemności. Możesz grać z kolorami i głębiami. Korzyść dla klientów? W salonie wszyscy styliści fryzur mówią tym samym językiem technicznym.

Jeśli chodzi o dokonywanie wyborów, Tim przyjmuje podejście, które prowadzi do możliwie najbardziej naturalnych rezultatów, aby uzyskać przyjemny efekt działania słońca. Dzięki temu włosy rosną równomiernie, dzięki czemu klienci mogą dłużej cieszyć się nowym wyglądem i inwestycją. Sekret polega na wprowadzeniu długości i końcówek do jaśniejszych odcieni. W przeciwnym razie im mniej kolorów, tym bardziej naturalny będzie wynik. Porada dla wszystkich współpracowników fryzjerów: im czystsza praca, tym piękniejszy efekt. Przede wszystkim powinieneś pamiętać o tym, jaki będzie ostateczny cel, a następnie dokładnie postępować zgodnie z wytycznymi, tylko w ten sposób wynik będzie naprawdę dobry.

Pod względem ceny dobry balayage zawsze znajduje się w wysokim przedziale cenowym. Z drugiej strony uzyskanie tak naturalnego wyglądu zajmuje dużo czasu. Za tę usługę klient powinien spodziewać się około 380 euro w salonie w Berlinie, w tym cięcia, stylizacji i polerowania. Następnie Tim zaleca retusz co sześć tygodni i nowe rozświetlenie co trzy miesiące.

Wszystko o technice iluminacji można znaleźć na wella.com

Zdjęcie: Tom Westerholt