International Hairdressing Awards

329

Data pierwszej edycji International Hairdressing Awards® została wreszcie ogłoszona! Nagrody te mają stać się punktem odniesienia w światowym przemyśle fryzjerskim i odbędą się 3 lutego 2019 r. W Madrycie!

W tę piękną noc światowego fryzjerstwa, wszystkie dotychczasowe nagrody będą się zbiegać w tym wydarzeniu wspieranym przez fryzjerów. Ten wieczór będzie składał się z wyścigu najważniejszych drużyn świata, purpurowego dywanu – czerwonego dywanu globalnego fryzjerstwa – oraz ceremonii wręczenia nagród, w której koronowanych zostanie sześciu zwycięzców.

IHA zacznie przyjmować zapisy z kolekcji od 15 czerwca do 10 września 2018 roku.

Spośród sześciu kategorii w międzynarodowym konkursie dwie główne kategorie będą wymagały od organizacji nominacji do: Międzynarodowego Fryzjera Roku i Międzynarodowego Zespołu Artystycznego Roku. Ta krótka lista zostanie ogłoszona w dniu 11 czerwca 2018 r., a po zakończeniu okresu zgłoszeń sędziowie będą głosować na kolekcje, które zdecydują się przyjąć nominację i wziąć udział.

Oto Międzynarodowe Nagrody Fryzjerskie w sześciu kategoriach:

Międzynarodowa Nagroda Honorowa: Nagroda przyznawana za całe życie poświęcone naszemu zawodowi.
Najlepsza międzynarodowa kolekcja męska: komercyjne fryzjerstwo na modelach męskich.
Najlepsza międzynarodowa kolekcja dla kobiet: komercyjne fryzjerstwo na modelkach.
Najlepsza międzynarodowa kolekcja awangardowa: przedmioty kreatywne, artystyczne, fantasy lub wybiegowe dla modeli męskich i / lub żeńskich.
Międzynarodowy Zespół Artystyczny Roku: Najlepsza roczna kariera zespołu artystycznego.
Międzynarodowy fryzjer roku: najlepsza roczna kariera indywidualnego fryzjera.

28 września 2018 r. Finalistki i Honorowa Nagroda zostaną ogłoszone  podczas Salon Look Madrid, gdzie zostanie zaprezentowana galeria z kolekcjami finalistów.

Mikel Luzea, założyciel i dyrektor International Hairdressing Awards®, był odpowiedzialny za uruchomienie tego potężnego przedsięwzięcia w ubiegłym roku w ramach salonu Salon Look 2017. Międzynarodowe nagrody fryzjerskie to niezależna organizacja piękna, wspierana od samego początku przez sponsorów międzynarodowy związek, który wierzy w przesłanie i misję tych nagród, w tym Revlon, Revlon Professional® i Salon Look Madrid-Ifema. Trzy wysoko cenione firmy postawiły wysokie i połączone siły, aby uczynić ten konkurs międzynarodowym sukcesem, a także magazyn Estetica, jako globalnego partnera medialnego, z 24 edycjami na całym świecie, które obejmą i pomogą w staraniach tego niesamowitego wydarzenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ihawards.com