KEVIN.MURPHY i Olaplex partnerami pokazu Lidii Kality

197
Lidia Kalita

W poniedziałek 24 września Lidia Kalita zaprezentowała odsłonę kolekcji Haute Couture na sezon jesień-zima 2018/19. O kondycję włosów modelek przed i po pokazie zadbała marka Olaplex, a za kreatywną koncepcję fryzur i ich wykonanie odpowiedzialny był zespół marki KEVIN.MURPHY.

Pokaz miał formę kameralnego wydarzenia, złożonego z elementów pokazu mody, minikoncertu, wystawy w galerii sztuki oraz pokazu tańca.

Lidia Kalita zaprosiła do współpracy modelki, tancerzy Teatru Wielkiego w Warszawie i wybitnego wiolonczelistę Krzysztofa Lenczowskiego – trzykrotnego zdobywcę nagrody Fryderyka.

O włosy modelek oraz tancerek przed i po pokazie zadbała marka Olaplex, która w maju tego roku zaprezentowała nowości produktowe do domowego użytku: szampon (No.4) i odżywkę (No.5). Z kolei za koncepcję kreatywną fryzur wszystkich modelek oraz wykonanie skomplikowanych upięć opartych o autorską technikę szycia włosów, wprowadzoną na rynek fryzjerski przez założyciela marki, odpowiadał zespół marki KEVIN.MURPHY pod kierownictwem Agnieszki Koper. Wszystkie fryzury zostały wykonane za pomocą produktów i narzędzi KEVIN.MURPHY.

Zaproszeni goście bawili się następnie na after party w strefie partnerskiej marek KEVIN.MURPHY i Olaplex.

Event odbył się w Studio Art&Passion, mieszczącym się w klimatycznej kamienicy z 1906 roku, wzniesionej według projektu włoskiego architekta Antoniego Corazziego.

Dystrybutorem marek KEVIN.MURPHY i Olaplex jest A&M Premium Distribution.

A&M Premium Distribution
ul.Sarmacka 18/46
02-972 Warszawa
olaplex@premiumdistribution.pl
www.olaplex.pl
kevinmurphy@premiumdistribution.pl
www.kevinmurphy.pl