Kevin Murphy na Targach TOP HAIR w Düsseldorfie!

259

Sam mistrz, Kevin Murphy, uświetnił swoją obecnością tegoroczne targi TOP HAIR w Düsseldorfie. Podczas pokazu na scenie jednego z największych wydarzeń targowych w Europie, twórca marki zaprezentował między innymi najnowsze trendy w koloryzacji w duchu kampanii ART.SCHOOL.

Podczas pokazu na Targach TOP HAIR, Kevin Murphy we własnej osobie zaprezentował publiczności najnowszą kampanię ART.SCHOOL, obejmującą nie tylko najbardziej modne w tym sezonie koloryzacje, ale także stylizację w niepowtarzalnym stylu marki KEVIN.MURPHY.

Pokaz prowadzony był przez samego Kevina Murphy’ego, a także SESSION.MASTERA marki – Massimo Morello – oraz DESIGN.DIRECTOR Kate Ried. Ponad 2 000 widzów przyzwyczajonych do typowych pokazów fryzjerskich z zachwytem odebrała innowacyjne metody stylizacji i bardzo rozpoznawalny, lekki styl Kevina Murphy’ego. Odmienność i wyjątkowość marki były widoczne także na stoisku targowym, zaprojektowanym specjalnie w taki sposób, aby uwydatnić wyróżniki marki.

Podczas swojej wizyty w Düsseldorfie, Kevin Murphy pozdrowił polskich fryzjerów oraz wszystkich fanów marki, zapraszając jednocześnie na nowe szkolenia z koloryzacji – ART.SCHOOL.

Nagranie można zobaczyć pod linkiem: https://www.facebook.com/KevinMurphyPolska/videos/1822824377768999/

Wyłącznym dystrybutorem marki KEVIN.MURPHY w Polsce jest firma A&M Premium Distribution.

Kontakt:
A&M Premium Distribution
ul.Sarmacka 18 lok.46
02-972 Warszawa
e-mail: biuro@premiumdistribution.pl
tel. 22 428 30 50

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz rozwijać się z marką KEVIN.MURPHY? Zapytaj swojego Doradcę Handlowego o pełną ofertę szkoleniową lub napisz do nas: edukacja@premiumdistribution.pl.

Udostępnij
Poprzedni artykułU Fryzjerów
Następny artykułHairLive Akademia Babicz