WIELOKULTUROWOŚĆ – to motyw przewodni kolekcji jesienno-zimowej 2016/2017 GLOBE marki SELECTIVE PROFESSIONAL, zaprezentowanej 4 grudnia w Kielcach podczas spotkania podsumowującego rok 2016 dla klientów hurtowni fryzjerskiej VENUS. Kolekcja GLOBE jest połączeniem różnorodnych cech etnicznych, kolorów i stylów, oferuje wachlarz stylów umożliwiający wyrażenie swojej osobowości współczesnej kobiecie – dynamicznej i otwartej na świat.

Spotkanie odbyło się w Hotelu Binkowski. Pokaz poprowadził stylista Akademii Selective Professional Italia – Max Pradella, który krok po kroku zaprezentował strzyżenia z kolekcji przed zgromadzoną publicznością. Wszystkie koloryzacje z wykorzystaniem linii EVO COLOR i nowej koloryzacji bezpośredniej z keratyną DIRECT COLOR przygotowała i przedstawiła Alessandra Baratella w asyście Magdaleny Szwej. Z uwagi na zbliżający się czas karnawału w drugiej części spotkania fryzjerzy zobaczyli również upięcia, które wykonała od podstaw na scenie Dyrektor Akademii Selective Professional Polska – Viola Żaczkiewicz.

Mile i kreatywnie spędzony dzień zwieńczyła licytacja dla podopiecznych Domu Dziecka w Kielcach zorganizowana przez hurtownię VENUS, loteria nagród od marki Selective oraz wspólna kolacja. W kolejnym dniu już w kameralnym gronie odbyły się warsztaty z nowej kolekcji.

Selective Professional Selective Professional Selective Professional Selective Professional Selective Professional Selective Professional Selective Professional