Kongres #IAMSTYLIST już po raz trzeci!

348
www.puchalewicz.pl

Zapraszamy w listopadzie na największe wydarzenie fryzjerskie tej jesieni!

Kongres #IAMSTYLIST to cykliczne wydarzenie fryzjerskie organizowane przez firmę JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j., oficjalnego dystrybutora Goldwell w Polsce.

Kongres

Pierwsza edycja odbyła się w czerwcu 2015 roku w Hotelu Narvil w Serocku k. Warszawy. Doskonałe recenzje i fala pozytywnych komentarzy po pierwszej odsłonie spowodowały, że impreza na stałe wpisała się w kalendarz eventów organizowanych przez JBS. Stąd dwa lata później, w listopadzie 2017 roku, JBS ponownie zaprosił stylistów do Serocka. Rozmach imprezy plasuje ją w czołówce wydarzeń fryzjerskich organizowanych w Polsce. Kongres trwa trzy dni, w ciągu których każdy znajdzie interesujące go tematy: odbywają się pokazy fryzjerskie i szkolenia look & learn, jak również warsztaty biznesowe, prezentacje produktowe i wykłady z zakresu social mediów i PR-u. Dodatkową atrakcją są występy gwiazd fryzjerskich i muzycznych. A wszystko to w luksusowych wnętrzach Hotelu Narvil, z doskonałym jedzeniem i niezapomnianą atmosferą.

Hotel

Hotel Narvil to jeden z najbardziej znanych i luksusowych hoteli w Polsce, którego sława wykracza poza sferę hotelarsko-gastronomiczną. Miejsce niejednokrotnie pojawiające się na małym i dużym ekranie (ostatnio w „Zabawa, zabawa” Kingi Dębskiej). Hotel przyciąga swoim zjawiskowym położeniem, niebanalnym wnętrzem i poziomem usług na najwyższym poziomie. Basen, SPA, korty tenisowe, wykwintne jedzenie serwowane przez uznanych szefów kuchni – to i wiele więcej czeka na gości hotelu.

Gwiazda fryzjerska

Będzie nią akademia Mazella & Partners, która od lat znajduje się w czołówce londyńskich akademii fryzjerskich. Akademia czerpie z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w prowadzeniu salonu i szkoleń ze stylistami z całego świata. Cieszy się renomą i globalną rozpoznawalnością. Programy szkoleniowe akademii przeznaczone są dla fryzjerów na każdym poziomie umiejętności. Styliści Mazella & Partners zawsze wychodzą poza strefę komfortu, by w pełni rozwinąć swój potencjał i możliwości. Ich flagowy program szkoleniowy uczy jak stworzyć nieskończoną ilość fryzur poprzez miksowanie trzech kształtów: koła, kwadratu i trójkąta.

Gwiazda muzyczna

Podczas Kongresu wieczory wieńczą występy muzyczne i taneczne szaleństwo. Dane gwiazd muzycznych są utrzymywane w tajemnicy. Śledź media społecznościowe Goldwell Polska i oficjalną stronę Kongresu i bądź pierwszą osobą, która dowie się kto wystąpi na wydarzeniu!

W dniach 9-11 listopada Hotel Narvil ponownie zapełni się ludźmi, dla których fryzjerstwo jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją, kreatywnym oddechem i sposobem na bycie jeszcze oryginalniejszą wersją siebie. Dołącz do nich! Nie może Cię tam zabraknąć! Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym JBS (www.e-jbs.pl/przedstawiciele.pdf) bądź Działem Handlowym JBS (800 150 011), by dowiedzieć się więcej.

www.iamstylist.pl
www.e-jbs.pl 
www.goldwell.pl
www.facebook.com/goldwellpolska  
www.instagram.com/goldwellpolska