Kosswell Cashmere Pro Tech – Kaszmirowa regeneracja włosów

94

Kaszmir jest jednym z najbardziej cenionych naturalnych włókien na świecie. Jest miękki, jedwabisty i przyjemny w dotyku. Należy do najrzadszych naturalnie występujących włókien na świecie, stąd jego wyjątkowość. Ten pochodzący z dolin Azji, luksusowy i ekskluzywny kaszmir, jest źródłem bardzo wysokiej jakości kosmetycznych produktów z serii Kosswell Cashmere Pro Tech. Rewolucyjna technologia łączy włókno kaszmiru z niezbędnymi aminokwasami i kompleksem argininy, zapewniając włosom długotrwałą gładkość, regenerując ich strukturę od wewnątrz, dodając jedwabistej miękkości oraz intensywnego blasku.

Zestaw Kosswell Cashmere Pro zawiera:

  1. Deep Cleansing Shampoo – Szampon głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy, który usuwa pozostałości i resztki produktów do stylizacji z włosów, takich jak oleje, żele czy lakiery.
  2. Perfecte Liss Treatment – Kurację intensywnie wygładzającą, która redukuje loki i zapobiega puszeniu się włosów ponieważ działa od wewnątrz włosa. Wysoko rozwinięta Technologia Aminocare Keratreat Evolution sprzyja przenikaniu białka, aminokwasów i protein kaszmiru do włókna włosa.
  3. Regenerist Sealer – Maskę zakwaszającą, która zamyka łuski włosa i zapewnia doskonałą ochronę. Maska wzbogacona została o niezbędne aminokwasy i argininę, które gwarantuję włosom intensywnie jedwabistą miękkość. Chroni je również przed ciepłem oraz przed uszkodzeniami.

Więcej informacji znajdziesz na: www.kosswell.com.pl lub FB @KosswellPolska