Kształtowanie mężczyzny

388
Toni&Guy

Uniki, skróty, długie i kręcone długości – lista  jest nieskończenie długa modnych dla facetów sposobów noszenia włosów. Wszyscy są na pokładzie tego męskiego pociągu, aby dowiedzieć się więcej.

Maria Weijers

Jest wiele sposobów na przycinanie, stylizowanie (i teraz) farbowanie włosów dla mężczyzn. Cel budowy solidnej męskiej klienteli jest bardzo możliwy do osiągnięcia – zwłaszcza, że ​​faceci są teraz o wiele bardziej świadomi stylu i otwarci na sugestie i porady. Są również znacznie bardziej sprytni. Dawno minęły czasy, kiedy po prostu używali żelu pod prysznic do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Mężczyźni bardzo interesują się kondycją swoich włosów. Producenci zgłaszają wzrost sprzedaży szamponów, odżywek, zabiegów na skórę głowy i produktów zagęszczających przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn.

Mocny wygląd Rossa Charles, York. Faceci porzucają swoich bohaterów, by wyrazić swoją wewnętrzną osobowość poprzez intensywne, robiące wrażenie style.  Mężczyźni coraz częściej są mniej skłonni, aby zadowolić się tym co otrzymują od fryzjerów, rozpoznając różnicę między powierzchowną fryzurą a taką, która jest indywidualnie dobrana. Męskie strzyżenie staje się coraz bardziej precyzyjne, a fryzjerzy muszą dopasować stylizację do stylu klienta. Młodsi faceci stają się bardziej poszukiwaczami przygód, nowych strzyżeń, korzystając z topowych wzorów i kolorów. A dla starszych klientów, jeśli pozwalają na to jakość i ilość włosów, wygolenie po bokach płynnie połączone z cięższym grzbietem i górą (na piłkarza) jest bardzo lubiane. Dłuższe, mniej konwencjonalne style również wyglądają, podobnie jak potargane, teksturowane loki, ale prawdopodobnie najkorzystniejszy wygląd to krótsze strzyżenie z teksturowaną chłodną krawędzią, to znaczy wciąż krótsze z boków, ale z chłodną teksturą na górze. Ciąć precyzyjnie boki i płynnie łączyć do cięższej korony, Blue Tit, Londyn, tworzą męskie stylizacje które są ponadczasowe, ponieważ są popularne.

Ekstremalne, nie bezsensowne cięcia graniczące z dzikimi. Jamie Stevens, Londyn, podejmuje pracę precyzyjną z dramatycznie precyzyjną fryzurą.

Płynność płci, kreatywne myślenie i rozwój produktu zostały zmultiplikowane w celu wygenerowania znacznie większej różnorodności stylów. Przy używaniu koloru u mężczyzn włosy powoli, ale z pewnością stają się bardziej akceptowanym uzupełnieniem świetnej fryzury. Aby poprawić fakturę i kształt potrzeba umiejętności pomysłowego kolorysty, aby uniknąć oczywistego rezultatu. A jeśli chodzi o polaryzujący temat brody – cóż, wydają się że nie ma oznak tendencji do osłabiania włosów na twarzy. Jedno jest pewne – broda przycięta i starannie utrzymana jest zdecydowanie koniecznością; niechlujne splątane włosy są absolutnie niedopuszczalne.

Włosy pokazują wspaniały przekrój wszystkiego, co jest fajne w tych trzech stylizacjach TONI & GUY. Idź do pionowych pasków i stonowanych kolorów, daj swobodę na krawędzi wyrafinowania. Prosto z „Love Island”, model Eyal Booker, naturalnie kręcone włosy są kontrolowane za pomocą TIGI Bed Head for Men. Aby udowodnić, że kręcone włosy nie muszą być problematyczne, zastosowano Matte Separation Wax do nadania tekstury.

Westrow, Leeds, wzmacnia grube, obfite włosy z naturalnym ruchem poprzez stylizację  w stylu retro, przywołując obrazy z lat 50.- tańca i palenia na rogu ulicy. Jak wszystko w życiu, edukacja i komunikacja są podstawą sukcesu na rynku dla mężczyzn. Oznacza to kształcenie się na temat najnowszych niuansów męskiej pracy i pielęgnacji oraz edukowanie klienta na temat wyglądu, jaki potencjalnie mogliby mieć i produktów, których będą potrzebować, aby go osiągnąć. Zarządzanie oczekiwaniami mężczyzny jest tak ważne, aby dać mu pewność potrzebną do wzmocnienia i stworzenia stylu. Sukces męskiej pielęgnacji opiera się na wykorzystaniu wszystkich umiejętności, kreatywności, wolności w modzie i produktów, które są teraz tak łatwo dostępne. Nie tracąc z pola widzenia faktu, że większość mężczyzn jest gotowa, by zainwestować w swój wygląd masz szansę zaprezentować im niezliczoną ilość dostępnych opcji, które umożliwią im, a jednocześnie tobie, osiągnąć oczekiwany sukces.

artykuł opublikowano w ESTETICA POLSKA 1/2019
zamów prenumeratę >>>