Kulisy powstawania najnowszej kolekcji Visionaries Artistic Team dla Goldwell Kerasilk

327
Grupa VAT: Beata Dysiewicz, Sławek Workert, Maria Korzeniowska, Piotr Bruniecki
Grupa VAT: Beata Dysiewicz, Sławek Workert, Maria Korzeniowska, Piotr Bruniecki

Visionaries Artistic Team nie zwalnia tempa. Tym razem Grupa VAT przygotowała kolekcję „Sophisticated Shapes”.

Prace nad kolekcją trwały kilka tygodni (jej efekty można było podziwiać w poprzednim wydaniu magazynu). – Przesłaniem artystycznej wizji kolekcji jest piękno zaczynające się w momencie, w którym kobieta podejmuje decyzję by być sobą – mówi Grupa VAT.

Zajrzeliśmy za kulisy powstania kolekcji oraz uczestniczyliśmy w jej premierze podczas październikowych targów Hair Forum w Warszawie.

Jak zawsze w swojej pracy styliści korzystali z produktów Goldwell Kerasilk Style, których są ambasadorami. Każdy przedstawiciel Teamu ma swój ulubiony produkt. Zapytaliśmy Beatę Dysiewicz jaki jest jej i dlaczego. – Aby wykonać fryzurę mojej modelki, potrzebowałam zdecydowanie mocnego utrwalenia oraz produktu, który podkreśli stworzoną przeze mnie formę. Wybór był prosty: spray nadający kształt, tworzący lekkość, a zarazem elastyczność. Sprawił, że fryzura jest dynamiczna, pełna gracji. Kropką nad i był lakier utrwalający – nadał połysk, świetnie odbijając światło i nie sklejając przy tym włosów modelki, dodatkowo o cudownym zapachu – wiecznej wiosny! Każda moja propozycja to wyrafinowana elegancja, tak jak luksus, który dostajemy, używając produktów z linii Kerasilk Style – mówi Beata Dysiewicz.

Debiut kolekcji w czasie Hair Forum spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Publiczność oprócz zjawiskowych fryzur zapamięta na pewno niesamowite stroje modelek, za które odpowiada utalentowany stylista Robert Łosyk. Warto mieć na niego oko!

Fot. Albert Pajbanek, Magdalena Michalak oraz Kamil Hadyński