Margot Robbie na Złotych Globach uczesana produktami Moroccanoil

429
Zdj. Valerie Macon, Margot Robbie na 77. rozdaniu Złotych Globów, Włosy: Stylista gwiazd współpracujący z Moroccanoil Bryce Scarlett produktami Moroccanoil, Los Angeles, 5 stycznia 2020

Aktorka Margot Robbie zachwyciła na czerwonym dywanie podczas 77. rozdania Złotych Globów w delikatnym i anielskim uczesaniu stworzonym przez Bryce’a Scarletta, stylistę gwiazd współpracującego z Moroccanoil. Margot Robbie była nominowana za Najlepszą Rolę Drugoplanową za film „Gorący temat”.

O inspiracji do stworzenia tego uczesania mówi Bryce Scarlett: „Chciałem, aby włosy Margot uzyskały wygląd tektsuryzowanych i delikatnych fal, które pięknie będą się komponować z jej nowoczesną i wyrazistą kreacją od Chanel”.

Aby odtworzyć look, postępuj z instrukcjami krok po kroku poniżej.

Fryzura krok po kroku:

  • Na wilgotne włosy nałóż niewielką ilość Kuracji Moroccanoil Light, by zapewnić im perfekcyjną bazę dla dalszej stylizacji.
  • Na nasadę włosów nałóż sporą ilość Moroccanoil Pianki Zwiększającej Objętość, a na końce niewielką ilość Moroccanoil Koncentratu Do Włosów Suszonych Suszarką.
  • Nanieś Moroccanoil Perfekcyjną Ochronę, aby zabezpieczyć włosy przed ciepłem suszarki. Następnie wysusz je. Pomagaj sobie Moroccanoil Szczotką Ceramiczno-Termiczną o średnicy 55 mm. Uzyskasz dzięki temu wygładzenie włosów i zbudujesz ich objętość.
  • Następnie zbierz włosy w kilka dużych warkoczy, przejedź przez nie prostownicą by stworzyć fale w kształcie litery S.
  • Rozpuść warkocze i rozczesz włosy. Ponownie użyj prostownicy by złagodzić fale wokół twarzy i na koronie.
  • Złam fale palcami i nanieś na nie sporą ilość Moroccanoil Suchego Sprayu Teksturyzującego.
  • Na końce nałóż Moroccanoil Esencję Regenerującą, aby uzyskać jedwabiste wykończenie.
  • Przypieczętuj gotową fryzurę sekcja po sekcji Moroccanoil Sprayem Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia. Zapewnisz jej długotrwałe utrwalenie.

O Moroccanoil: W 2008 roku iskra inspiracji przedefiniowała branżę profesjonalnych produktów do włosów poprzez stworzenie kultowego produktu bazującego na oleju organowym – Kuracji Moroccanoil. Ponad dekadę później pasja cały czas się rozwija. Oprócz linii produktów do włosów stworzono Moroccanoil Body™ i Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje kosmetyków inspirowanych Morzem Śródziemnym, które pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Dziś Moroccanoil jest dostępny w ponad 65 krajach, ale cel pozostaje ten sam: wzmacniać piękne transformacje i tworzyć produkty, które dodają pewności siebie. Produkty Moroccanoil są dostępne w salonach fryzjerskich, salonach SPA i online.

Odwiedź Moroccanoil.com. Dla codziennej dawki inspiracji śledź profile Moroccanoil na Twitterze i Instagramie, zapisz się do turtoriali na YouTube i znajdź Moroccanoil na Facebooku.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

www.jbsoptima.pl
Instagram:
@jbsoptima
Facebook:
@jbsoptima