Moroccanoil COLOR COMPLETE

458

„Właśnie na zawsze zmieniliśmy pielęgnację włosów farbowanych”. Moroccanoil zapowiada rewolucję – KOLEKCJĘ COLOR COMPLETE

Dokładnie 10 lat temu na rynku fryzjerskim pojawił się kosmetyk na bazie drogocennego oleju, który na zawsze odmienił przemysł kosmetyczny. Tym razem Moroccanoil rewolucjonizuje pielęgnację włosów farbowanych.

Moroccanoil wprowadza holistyczne podejście do pielęgnacji włosów farbowanych. Ta formuła 360° wpływa całościowo na zapobieganie utraty koloru i utrzymanie jego intensywności. Od tej pory nie trzeba będzie wybierać pomiędzy zdrowymi a farbowanymi włosami.

„Naszą misją jest rzucenie wyzwania status quo koloryzacji oraz tworzenie nowych standardów usług salonowych poprzez zdyscyplinowane podejście i doskonałą technologię” – komentuje Moroccanoil.

Kompleksowa pielęgnacja Color Complete zaczyna się w salonie od zabiegu ChromaTech, który jest kontynuowany w domu w formie pielęgnacji mającej na celu utrzymanie i ochronę koloru. Eliminuje wszystkie codzienne przyczyny utraty koloru dla uzyskania najlepszych rezultatów.

UTLENIANIE
USZKODZENIA MECHANICZNE
USZKODZENIA CHEMICZNE
WYSOKA TEMPERATURA
PROBLEMY SKÓRY GŁOWY 

Salonowy zbieg ChromaTech
Ten luksusowy zabieg tworzy odpowiednią bazę, odżywia włosy i zamyka w nich kolor, aby przywrócić integralność struktury włosów i osiągnąć najlepsze rezultaty koloryzacji.

KROK 1: ChromaTech PRIME

  • zmniejsza podrażnienia skóry głowy i dyskomfort
  • przygotowuje bazę ułatwiającą osadzenie koloru
  • wyrównuje porowatość włosów dla jeszcze lepszych rezultatów

KROK 2: ChromaTech POST

  • odbudowuje chemiczną i fizyczną strukturę włosów
  • zamyka kolor we włosie, aby maksymalnie długo się utrzymywał
  • zabezpiecza łuskę włosa

Pielęgnacja domowa COLOR CONTINUE

Delikatnie oczyszczający Szampon Color Continue oraz zawierająca technologię ArganID™ Odżywka Colour Continue stanowią kontynuację zabiegu Color Complete w domu i przedłużają efekty profesjonalnego zabiegu ChromaTech.

Ostatnim krokiem w ramach zabiegu Color Complete jest Spray Protect & Prevent, który chroni włosy przed utratą koloru, zapewniając ciągłą ochronę przed jego blaknięciem i zapobiegając powstawaniu żółtych refleksów. Spray Protect & Prevent dodatkowo chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenia. 

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE 

Wszystkie produkty z kolekcji Moroccanoil Color Complete zawierają prawnie zastrzeżony składnik ArganID™. Dodatnio naładowane mikrocząsteczki są przyciągane przez ujemnie naładowane włókna włosów, co umożliwia wniknięcie oleju arganowego głęboko do trzonu włosa i jednoczesne uszczelnienie włosa, aby zamknąć w nim kolor.

Prawnie zastrzeżona technologia COLORLINK™ tworzy krzyżujące się wiązania w całej strukturze keratynowej, pomagając zamknąć kolor we włosie i tworząc jednocześnie tarczę ochronną, która zapobiega wypłukiwaniu się koloru, a regularnie stosowana odbudowuje włosy.

Polska premiera kolekcji Color Complete we wrześniu 2018.